PAKLĀJU SERVISS UN HIGIĒNAS PIEDERUMI

Rūpes par tīru un patīkamu vidi uzņēmumā bieži tiek uzticētas profesionāļiem. Mūsdienās izvēles iespējas ir plašas – ne tikai uzkopšanas pakalpojumi, bet arī, piemēram, paklāju noma un cita veida pakalpojumi. Viens no iecienītākajiem paklāju nomas servisiem Latvijā ir Berendsen.lv, kas saviem klientiem piedāvā kvalitatīvus maināmos paklājus, higiēnas preces , kā arī   citus pakalpojumus.

Iespējams, tieši grīda ir tā, kas visātrāk kļūst netīra, tādēļ gumijas paklājs būs lielisks variants. Berendsen.lv gumijas paklājs būs praktisks risinājums – gumijas paklājs palīdz savākt dažādus netīrumus, pirms tie nokļūst telpās. Turklāt, ja lemsi par labu sadarbībai ar Berendsen.lv, gumijas paklājs ik pēc laika tiks nomainīts pret jaunu – tas ir izdevīgi, ērti un praktiski! Gumijas paklājs no Berendsen.lv noteikti ļaus ekonomēt laiku un līdzekļus, pasargās grīdas segumu no nolietošanās un pilnveidos uzņēmuma tēlu.

Berendsen.lv sortimentā arī dizaina ieejas paklāji, kas ikvienai telpai dos īpašu akcentu. Izvēlei ne vien dažādu krāsu un stilu dizaina paklāji, bet arī iespēja veikt individuālu pasūtījumu un saņemt, piemēram, paklāju ar uzņēmuma logo vai reklāmas uzraksti. Jāpiebilst, dizaina paklāji ir arī praktiski – tie būs papildus siltumizolācija un ļaus telpas uzturēt lieliskā kārtībā.

Ja interesē vēl arī citi paklāji Rīgā, Berendsen.lv parūpējies par lielu piedāvājumu klāstu. Visdažādākie kokvilnas paklāji, sarkanais paklājs un citi lieliski paklāji Rīgā , kā arī citās Latvijas pilsētās dos ērtības un sakārtotu vidi ikvienam uzņēmuma darbiniekam un klientam. Ieskaties un izvēlies – kvalitatīvi paklāji Rīgā vai citā pilsētā var kļūt par labu risinājumu arī Tavā uzņēmumā!

BERENDSEN.LV SORTIMENTĀ ARĪ HIGIĒNAS PRECES

Katras labierīcības var padarīt vēl ērtākas un pievilcīgākas,   ieviešot Berendsen.lv piedāvātās higiēnas preces. Šajā produktu klāstā ietilpst putu ziepju dozators, īpašā atkritumu urna sieviešu higiēnas izstrādājumiem, atkaļķošanas līdzeklis, tualetes papīra turētājs, atkritumu tvertnes, roku dezinfekcijas želeja vai putas, gaisa atsvaidzinātājs un vēl vairākas citas higiēnas preces. Berendsen.lv higiēnas preces pieejamas 10 modernos toņos, jāpiemin arī – visiem produktiem ir antibakteriāla virsma. Higiēnas preces, to noma un apkalpošanas serviss tiek nodrošināts Rīgā, Ādažos, Carnikavā, Ikšķilē, Inčukalnā, Jelgavā, Jūrmalā, Ķekavā, Mārupē, Ogrē, Olainē, Ozolniekos, Salaspilī, Saulkrastos, Siguldā, Vangažos.

Gumijas paklājs , dizaina paklāji, kā arī citi paklāji Rīgā un citviet Latvijā, higiēnas preces un  citi piedāvājumi ikvienam uzņēmumam – Berendsen.lv.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *