RELAKSĒTA ATPŪTA SAKĀRTOTĀ VIDĒ

Meklē skaistu vietu , kur atpūsties un relaksēties? Laba iespēja ir Baltvilla – viesnīca, kas atrodas tikai 15 km attālumā no Rīgas.

Viesnīca Baltvilla atrodas pie Baltezera – viena no skaistākajiem un tīrākajiem ezeriem Latvijā. Viesu ērtībām viesnīca nodrošina ērtus autostāvvietas pakalpojumus, kompleksā ietilpst arī restorāns, SPA centrs, sporta centrs, kā arī veselības centrs Baltezers. Vasaras sezonā var arī peldēties ezerā, baudīt pastaigas pa priežu audzi, kā arī nodarboties ar nūjošanu un citām fiziskām aktivitātēm.

SPA CENTRĀ IZSMALCINĀTAS PROCEDŪRAS IKVIENAI GAUMEI

Viesnīcā Baltvilla pieejamais SPA centrs piedāvā vairākus pakalpojumus – apmeklētāju labsajūtai pieejami vairāk kā 20 īpaši rituāli sievietēm, vīriešiem un pāriem. SPA centrs nodrošina arī vairāku dienu piedāvājumus ar nakšņošanu kādā no viesnīcas Baltvilla numuriņiem. Tā ir iespēja izbaudīt izsmalcinātas procedūras un pēc tam nakšņot viesnīcā Baltvilla. Visas procedūras, ko īsteno SPA centrs, ir profesionālas, tajās izmanto augstas kvalitātes kosmētiku.

Turpat pieejams arī veselības centrs Baltezers. Te piedāvājumā ir arī elektroforēze. Šis profesionālais rehabilitācijas centrs dos iespēju atpūsties, atgūt spēkus un sakārtot ķermeni, lai pilnvērtīgi turpinātu savu dzīves ritmu. Veselības centrs Baltezers noslēdzis līgumu ar Nacionālo veselības dienestu par valsts apmaksātu ārstniecības pakalpojumu sniegšanu, līgums ir arī ar vadošajām apdrošināšanas kompānijām. Veselības centrs Baltezers gādā par ikvienu klientu, piedāvājot zinošu speciālistu atbalstu.

Uzzini vairāk- https://www.baltvilla.lv/veselibas-centrs/terapija/fizikala-medicina/

TRENAŽIERU ZĀLE UN GRUPU NODARBĪBAS MŪSDIENĪGĀ SPORTA CENTRĀ

Tiem, kuri grib uzlabot savu fizisko formu, noderīgs būs sporta centrs. Tas piedāvā dažādus trenažierus, hanteles un svaru stieņus, turklāt darbībā pielietotā sistēma ļauj piemērot slodzi katram cilvēkam individuāli. Sporta centrs nodrošina arī velotrenažierus un tredmili, kas ir noderīgi palīgi cīņā ar lieko svaru. Tiem, kuriem labāk patīk grupu nodarbības, sporta centrs sagatavojis īpašu piedāvājumu – iespēju piedalīties jogas, pilates, aerobikas, topošo māmiņu vai citās nodarbībās no plašā piedāvājuma klāsta, un iegūt lielisku pašsajūtu un labu fizisko formu.

GARŠĪGAS MALTĪTES DARBA DIENĀS UN NEDĒĻAS NOGALĒS  – RESTORĀNS BALTVILLA

Baltvilla teritorijā arī labs restorāns, kas piemērots gan ikdienas maltītēm, gan arī izsmalcinātam mielstam svētku reizēs. Restorāns Baltvilla nodrošina burvīgu atmosfēru, rūpīgi piemeklētu mūziku un šefpavāra gatavotu maltīti no augstvērtīgiem produktiem. Restorāns ir ar lielisku skatu uz Baltezeru – restorāns ir ar terasi, un tā ir laba iespēja baudīt neaizmirstamu atmosfēru. Restorāns piedāvā izsmalcinātu maltīti no Vidusjūras reģiona, jo restorāna šefpavārs ir dzimis un audzis Sicīlijā. Neatkarīgi no iemesla – romantiskas vakariņas divatā, atpūta ar bērniem vai biznesa pusdienas – restorāns Baltvilla patīkami pārsteigs!

Atpūsties viesnīcā Baltvilla allaž ir laba ideja – SPA centrs, sporta centrs, restorāns , kā arī citi piedāvājumi ļaus izbaudīt atpūtu par visiem simts procentiem.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *