AIZŅEMOTIES, KO PAREDZ KREDĪTLĪNIJA?

 

kredītlīnijaNepieciešams aizdevums? Iepazīsties ar nebanku aizdevēju piedāvājumu!

Droši vien vairums cilvēku atpazīs sevi situācijā, kad pēc iespējas ātrāk nepieciešama nauda, bet līdz algas dienai vēl jāgaida. Vai nu tie būtu neatliekami pirkumi, kurus nedrīkst atlikt uz ilgāku laiku, vai arī rēķini, kurus jānomaksā pēc iespējas ātrāk. Ne vienmēr sanāk veiksmīgi samērot ienākumus ar izdevumiem, reizēm sanāk iztērēt vairāk naudas nekā plānots. Un tad īsā laika posmā nepieciešama konkrēta naudas summa. Ko darīt ? Viens no parocīgākajiem risinājumiem ir ātrie kredīti, ko piedāvā daudzi kredītdevēji Latvijā.

Ātrie kredīti pieejami dažādos apmēros gan uz īsākiem, gan garākiem termiņiem, tāpēc tos ērti var lietot dažādiem mērķiem. Lai neapjuktu lielajā sortimentā un atrastu piemērotāko variantu, būtiski izvērtēt vairākas iespējas.

Kad var noderēt patēriņa kredīts?

Patēriņa kredīts ir gan bankas, gan arī nebanku kredītu sniedzēju piedāvājumā, tāpēc ikvienam aizņemties gribētājam ir visai plašas iespējas izvēlēties atbilstošāko risinājumu. Ja izlemsi kredītu noformēt pie kāda no nebanku aizdevējiem, pozitīva lēmuma gadījumā patēriņa kredīts Tavā rīcībā būs jau tajā pašā dienā – ar noteikumu, ka pieteikumu nosūtīsi kredītdevēja darba laikā. Jāpiebilst, ka patēriņa kredīts visbiežāk paredz zemākas procentu likmes nekā īstermiņa aizdevums – tas tādēļ, ka tā atmaksu jāveic ilgākā laika posmā.

Ko paredz kredītlīnija?

Kredītlīnija ir moderns aizdevuma veids, kas var būt noderīgs tiem, kuriem būtiski, lai papildus naudas līdzekļi būtu pieejami jebkurā laikā. Tieši to nodrošina kredītlīnija – iespēju aizņemties iepriekš noteikta kredītlimita ietvaros tik reižu, cik nepieciešams. Kredītlīnija noder gadījumos, ja vajadzīgi līdzekļi neplānotiem izdevumiem. Svarīgākās priekšrocības – šim aizdevuma veidam ir diezgan elastīgs atmaksas grafiks un maksājumi jāveic tikai par iztērēto summu – tātad, ja kredītlīnija ir noformēta, taču netiek izmantota, nekādi maksājumi jāveic nav. Lai kredītlīnija būtu pieejama, nav jāiesniedz ne ķīla, ne galvojums.
Esi sapratis, kura kredītlīnija ir Tavām prasībām atbilstošākā? Piesakies tai, aizpildot pieteikumu aizdevēja mājaslapā un gaidi lēmumu par kredīta piešķiršanu.

Kredītlīnija – gudrāks veids, kā aizņemties

Nepieciešams ātrais kredīts? Uzzini, kā izvēlēties piemērotāko !

Būtiskākie kritēriji, kas jāņem vērā, izvērtējot aizdevēju piedāvājumus, ir – procentu likme, atmaksas termiņš un pieejamā aizdevuma summa. Ja šie kritēriji atbilst Tavām prasībām, pēc tam jāiepazīstas ar aizņemšanās nosacījumiem. Jāielāgo, ka ātrais kredīts tiek piešķirts Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem ar regulāriem ienākumiem un labu kredītvēsturi. Tik pat būtiska nozīme ir arī vecuma ierobežojumam, tādēļ allaž pārliecinies, ka ātrais kredīts vispār Tev ir pieejams. Ja atbilsti noteikumiem, vari pieteikties aizdevumam, izmantojot datoru ar interneta pieslēgumu. Reģistrācija būs jāpabeidz, uz aizdevēja bankas kontu pārskaitot 0,01 eiro – tas vajadzīgs, lai kredītdevējs zinātu bankas kontu, uz kuru jāpārskaita ātrais kredīts.

Īstermiņa ātrais kredīts, patēriņa kredīts vai kredītlīnija var noderēt dažādos brīžos, taču jāielāgo, ka tas ir atbildīgs lēmums. Noformē aizdevumu tikai tad, ja esi drošs par savu maksātspēju un iespējām aizdevumu atdot līgumā paredzētajā termiņā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *