Ātrais kredīts dažādiem brīžiem- ViaSMS.lv

pirmais kredīts bez maksasDzīve ir pārsteigumu pilna – arī neparedzēti tēriņi ir daļa no tiem. Tieši tāpēc radīts mūsdienīgs risinājums – aizdevumi, kurus saņemt var vien dažu minūšu laikā.

Lai arī aizdevumi pieejami pie dažādiem kredītdevējiem, ikviens vēlas aizņemties izdevīgi un droši. Savas ieceres vari īstenot aizņemoties izdevīgi no ViaSMS – tas ir viens no populārākajiem ātro kredītu aizdevējiem Latvijā. Kompānija nodrošina īpašas atlaides un piedāvājumus , turklāt pieejami dažāda apmēra aizdevumi. Naudas aizdevums no šī aizdevēja palīdzēs visdažādākajās situācijās.

Tāpat kā pie citiem aizdevējiem, arī pie ViaSMS ir pirmais kredīts bez maksas. Kredīts bez maksas – tā ir laba iespēja tiem, kas kredītu noformē pirmo reizi. Saņem sev vēlamo kredīta summu un nepārmaksā ne centa! Kredīts bez maksas ir ne vien izdevīgs risinājums, bet arī iespēja iepazīties ar aizdevēja darbību lieki neriskējot.

IZDEVĪGI KREDĪTA NOFORMĒŠANAS NOSACĪJUMI JAUNAJIEM KLIENTIEM – PIRMAIS KREDĪTS BEZ MAKSAS

Ja vajadzīgā naudas summa ir salīdzinoši neliela, palīgs ir ViaSMS naudas aizdevums līdz algai. Noformējot kredītu pirmo reizi, Tev ir iespēja saņemt līdz EUR 350. Otro reizi – līdz EUR 500, bet turpmāk – līdz EUR 700. Aizdevuma atmaksas termiņš ir līdz trīsdesmit dienām, taču, ja norādītajā  termiņā Tev nebūs iespējams atmaksāt aizņēmuma summu, to varēsi pagarināt uz 7, 14 vai 30 dienām.

Savukārt vērienīgāku ieceru realizēšanai labs risinājums būs naudas aizdevums līdz pat EUR 1500. Lai kredīta noformēšana būtu vienkāršāka, aizdevējs piedāvā saskaņot finansiālās iespējas ar ikmēneša maksājumu apmēru, sadalot kopējo līguma summu vienādos maksājumos laika periodā no 3 līdz pat 12 mēnešiem. Tā, izvēloties īsāku vai garāku atmaksas termiņu, Tu varēsi sabalansēt savus ikmēneša ienākumus ar izdevumiem. Neatkarīgi no tā, kāda apmēra naudas aizdevums nepieciešams, tas tiks izsniegts bez ķīlas un galvojuma! ViaSMS aizdevumi ļaus saņemt naudu tad, kad tas ir nepieciešams!

KREDĪTA NOFORMĒŠANAS NOTEIKUMI

Aizdevumi pie ViaSMS noformējami ļoti ērti – mājaslapas kalkulatorā izvēlies aizdevuma summu un termiņu. Spied pogu “Saņemt aizdevumu!” un seko norādēm. Ja ViaSMS aizdevumi tiek noformēti pirmo reizi,  jāreģistrējas. Lai būtu saņemams naudas aizdevums, jāatbilst tikai dažām prasībām – Tev jābūt Latvijas Republikas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 70 gadiem ar labu kredītvēsturi. Pēc tam savā mobilajā tālrunī saņemsi īsziņu ar aktivizācijas kodu. Tas būs jāieraksta īpašā ailītē ViaSMS mājas lapā. Lai pabeigtu reģistrēšanos pirmajam aizdevumam, Tev jāpārskaita EUR 0.01 uz aizdevēja kontu. Tā aizdevējs visdrošākajā veidā uzzinās Tavu bankas kontu. Atceries, ka reģistrācijas maksu ir jāsedz tikai vienreiz –  reģistrācijas laikā. Lai kredītu noformētu atkārtoti, Tev ir jāpiesakās no sava klienta profila aizdevēja mājaslapā vai arī jānosūta SMS ar nepieciešamo naudas summu.

ViaSMS aizdevumi – lieliem un maziem dzīves plāniem. Aizdevumi ir piemērots variants arī tad, ja nauda nepieciešama steidzami – uz Tavu bankas kontu naudas aizdevums tiks pārskaitīts 15 minūšu laikā.

Lai arī aizdevumi ir parocīga iespēja, esi atbildīgs un aizņemies pārdomāti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *