Atrisiniet izaicinājumus finansiālajā jomā

\Brīžos, kad tik tiešām ir nepieciešama finansiālā palīdzība un naudu nav iespējams iegūt no radiniekiem vai paziņām, Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas (LAFPA) biedrs Kredits7 palīdzēs izmantot pakalpojumus „ātrais kredīts”  un “ātrie kredīti internetā”. Abi pakalpojumi veidoti tā, lai Jūs konfidenciāli un bez rezonanses iegūtu nepieciešamo.

Ietaupīt laiku: vērtība gan aizdevējam, gan pakalpojuma „ātrais kredīts” ņēmējam

Piesakoties iespējām ātrais kredīts un ātrie kredīti internetā, aizdevējiem un aizdevumu ņēmējiem derīgi zināt nosacījumus, kurus akceptē katrs kredīdevējs. Tie ir saistoši kredīdevējiem un kredītņēmējiem, jo garantē gan aizdevēja spēju turpināt izsniegt aizdevumus, gan aizņēmēja iespējas atmaksāt tos:

neizsniegt ilgtermiņa aizdevumus, izmantojot īstermiņa ieguldījumus;

ņemt aizdevumu, izvērtējot savas iespējas atmaksāt to laikā.

Gadījumos, kad minētie kritēriji tiek izpildīti, ātrais kredīts internetā ir ilgtspējīgs gan no tā izsniedzēja, gan saņēmēja skatupunktiem. Vēl jo vairāk – ātrais kredīts internetā ļaus Jums izjust finansiālo stabilitāti, nokārtojot nelielas parādsaistības vai citas saistības, saglabājot konfidencialitāti, jo par visiem piešķirtajiem Kredits7 kredītiem lietas kursā būs tikai abas iesaistītās puses.

Jāņem vērā: ja atbilstiet pakalpojuma „ātrais kredīts” izsniegšanas kritēriju kopai, Jums sniegs iespēju to saemt ātrāk

Līdz ar to, izvērtējot dažādus kredītriskus un pievēršot īpašu uzmanību Jūsu iespējām atmaksāt aizdevumu, tiek lemts, vai piešķirt, vai gluži pretēji nepiešķirt aizdevumu “ātrais kredīts”. Jāuzsver, ka pieteikuma iesniegšana un izvērtēšana ir nozīmīgi aizdevuma izsniegšanas posmi – to veic, lai mazinātu iespējas, ka aizdevumu em ļaunprātīgi, kā arī pārliecinātos, vai ar Jūsu pašreizējo algu Jūs varēsiet atmaksāt aizdevuma:

  • bāzes izmaksas;
  • apkalpošanas maksu;
  • procentu maksājumus.

Pamatojoties uz minētajiiem faktiem, ikviens tiek aicināts izvērtēt atbildīgi, vai ātrais kredīts Jums ir atbilstošākais risinājums finansiālo saistību nokārtošanai.

Situācijā, ja vēlaties izzināt vairāk par to, kas ir ātrais kredīts un ātrie kredīti internetā kopumā, kā arī par Kredits7 sniegto pakalpojumu papildiespējām un citiem jautājumiem, izmantojiet kredīspeciālista konsultāciju vai lasiet sīkāk mājaslapas sadaļā “Viss par kredītu”! Ātrie kredīti internetā palīdzēs atrisināt fiannsiālas dabas problēmas, tādēļ izvēlieties tos, bet atbildīgi! Ieskatieties www.kredits7.lv un piesakaties jau tagad!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *