AUGSTVĒRTĪGU UZKOPŠANU SNIEDZ MOPS GRĪDAS MAZGĀŠANAI

Berendsen sniedz lielisku servisu, piedāvājot paklājus, mopus un higiēnas preces Latvijas teritorijā.

Vēlaties grīdas uzkopšanu padarīt pēc iespējas ērtāku? Tādā gadījumā Jums palīdzēt varēs mops mitrai telpu uzkopšanai. Ar to iespējams mazgāt dažāda seguma grīdas: koku, laminātu, marmoru, linoleju u.c. gludas, ūdens izturīgas virsmas. Tā kā mops mitrai telpu uzkopšanai ir īpaši piemērots grīdu uzkopšanai, virsmas seguma mūžs tiek pagarināts. Šie arī ir galvenie iemesli, kāpēc mops mitrai telpu uzkopšanai kļūst arvien populārāks.

 

JA VĒLATIES, LAI APKĀRT VALDĪTU TĪRĪBA, JĀIZVĒLAS BERENDSEN PRODUKTI

Maināmie paklāji, higiēnas produkti, virtuves dvieļi, mopi – šie visi ir Berendsen produkti. Berendsen produkti, pateicoties to daudzveidībai, iederas būtībā jebkur. Jāpiebilst arī, ka uzņēmuma produkti pieejami visā Latvijas teritorijā. Uzņēmums saviem klientiem sniedz pilnu servisu – produktu nomu, piegādi un uzstādīšanu. Turklāt Berendsen produkti ir ne tikai funkcionāli, bet arī ļoti gaumīgi, tādēļ tie iederēsies praktiski ikvienas mājas vai darba vietas interjerā.

 

DVIEĻU TURĒTĀJS – IERĪCE, KAS PALĪDZ JŪSU ROKĀM BŪT NEVAINOJAMI TĪRĀM

Ja gribat, lai rokas pēc katras mazgāšanas būtu nevainojami tīras, dvieļu turētājs var palīdzēt. Katrs dvieļa rullis ļauj noslaucīt rokas 100 reizes, turklāt rulli pēc tam var izmazgāt apmēram 100 reizes. Tādējādi dvieļu turētājs ir ne vien efektīvs, bet arī draudzīgs apkārtējai videi. Jums liekas, ka dvieļu turētājs ir tieši tas, kas vajadzīgs? Tādā gadījumā laiks sazināties ar Berenedsen!

 

DIZAINA PAKLĀJS – VEIDS, KĀ IZCELTIES

Dizaina paklājs sevī iekļauj dažādas funkcijas. Pirmkārt, tiek savākti putekļi u.c. netīrumi, kā arī pasargāta grīda no ārēju faktoru ietekmes. Otrkārt, ar tā palīdzību var akcentēt iestādes darbības jomu. Dizaina paklājs pieejams vairākās krāsās un  izmēros – atbilstošs dizaina paklājs pieejams katram. Piemēram, dizaina paklājs, uz kura attēlota kafijas krūze, lieliski iederēsies kafejnīcas interjerā, savukārt dizaina paklājs ar klasītēm pie sirds ies bērniem, tāpēc to parasti izvēlas bērnudārzi vai citas izglītības iestādes.

 

TĪRĪBU NODROŠINA KVALITATĪVAS HIGIĒNAS PRECES

Higiēnas preces palīdz tualeti padarīt erfekti tīru un izskatīgu. Berendsen piedāvājumā esošās higiēnas preces ir dažādos krāsu toņos, tāpēc tās Var pielāgot ikvienas tualetes interjeram. Berendsen higiēnas preces aprīkotas ar mūsdienīgiem risinājumiem – daudziem izstrādājumiem ir sensors, kā arī antibakteriāla virsma. Šo iemeslu dēļ šīs higiēnas preces izmanto arvien plašāks uzņēmumu skaits.

 

Vēlaties, lai Jūsu tualetē vienmēr valdītu tīrība? Berendsen produkti Jums lieliski noderēs – pārliecinieties par to uzņēmuma mājaslapā www.berendsen.lv!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *