Cel darbinieku darba spējas – kvalitatīvi biroja krēsli pie xnet

biroja krēsliBIROJA KRĒSLI UN CITI PIEDERUMI VISA VEIDA TELPĀM

Ja vien Tu neesi cilvēks, kas nepārtraukti ir ceļā ar mugursomu, tad arī Tev noderēs tāda furnitūra, kā biroja krēsli, datorgaldi, bērnu gultas, drēbju skapji, plaukti vai citas bērnu mēbeles, lai katra aizvadītā diena priecētu arī iekštelpās. Par šīm parocīgajām, funkcionālajām un īpaši populārajām precēm uzzini plašāk, lasot zemāk!

DRĒBJU SKAPJI DAŽĀDA INTERJERA TELPĀM

Drēbju skapji ar bīdāmām durvīm, kupejveida drēbju skapji vai 2 durvju drēbju skapji. Tikai 3 no veidiem. Viens ir skaidrs – tie ir vajadzīgi ikvienam, un katrs var piemeklēt savai gaumei atbilstošāko mēbeles modeli.

IR BĒRNU MĒBELES, IR KĀRTĪGA MAZO ĢIMENES LOCEKĻU ISTABA

Kādas gan bērnu mēbeles pastāv? Lūk, dažādas bērnu mēbeles:
Rakstāmgaldi;
Gultas;
Fototapetes;
Bērnu krēsli un citas bērnu mēbeles.
Tās visas ražo tādi zīmoli kā ACME, DREWEX, FILIPEK, KIDKRAFT u.c. Varbūt Tev interesē tieši gultas? Lasi par tām sīkāk nākošajā rindkopā!

KOMFORTABLAS BĒRNU GULTAS

Bērniem ir jāguļ vidēji ilgāk nekā pieaugušajiem, tāpēc bērnu gultas ir īpaši būtiska mēbele Tava bērna guļamistabā! Neatkarīgi vai Tavs bērns ir pirmsskolas vecuma vai vecāks, bērnu gultas ir izveidotas ikvienam. Tajā skaitā bērnu gultas bērniem zīdaiņa gados.

METĀLA UN KOKA PLAUKTI UN VITRĪNAS

Plaukti ir tik ierasta un pielietota prece. Interesanti, ka arī plaukti mūsdienās ir pieejami dažnedažādās variācijās, piemēram:
Grīdas plaukti;
Plaukti iekāršanai pie sienām;
Stūra plaukti;
Plaukti no metāla;
Plaukti – dokumentu skapji;
Plaukti birojiem;
Plaukti ar rulo durvīm;
Plaukti ar žalūzijām.

MŪSDIENĪGI DATORGALDI TAVAI PRODUKTIVITĀTEI

Datorgaldi mūsdienu tehnoloģiju laikā ir nākošā regulārāk izmantotā mēbele aiz gultas, kur pavadām vismaz trešdaļu diennakts. Arī datorgaldi atšķiras ne tikai pēc izmēriem, bet arī specifikācijas:
Datorgaldi ar atvilktņu bloku;
Istabas stūrī novietojami datorgaldi;
Metāla datorgaldi;
Koka datorgaldi;
Datorgaldi ar īpašu noformējumu bērniem;
Datorgaldi kā daļa no sekcijas;
Klasiskie datorgaldi bez plauktiem un papildus nodalījumiem.

KLASISKIE UN ERGONOMISKIE BIROJA KRĒSLI

Biroja krēsli viennozīmīgi nav lieta, uz ko būtu vēlams taupīt līdzekļus, neizvēloties kvalitāti. Problēma tāda, ka kvalitatīvi biroja krēsli tiek noslogoti kā neviena cita mēbele. Tāpēc, lai ilgās stundas nebojātu Tavas muguras, gurnu vai citu ķermeņa daļu veselību, ir jāizvēlas atzītu ražotāju ergonomiski biroju krēsli. Paturi aiz auss – tas ir to vērts!

IEGĀDĀJIES VISU IEPRIEKŠ APRAKSTĪTO E-VEIKALĀ XNET.LV!

Augstāk apskatītās lietas – biroja krēsli, plaukti, bērnu mēbeles un bērnu gultas, drēbju skapji un datorgaldi – var tikt piegādātas jau tuvāko dienu laikā. Atliek tikai veikt pasūtījumu! Kā? Apmeklējot Xnet.lv! Īpašie piedāvājumi, klientu atbalsta centrs un, protams, milzīga izvēle – tas viss priekš Tevis!

Dažnedažādas preces ir pāris peles klikšču attālumā – dodies uz Xnet.lv online veikalu un pārliecinies!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *