Cik ātri tiek izsniegts ātrais kredīts?

Neplānotas situācijas, kad svarīgi papildu naudas līdzekļi, nav nekas neparasts. Tādos gadījumos kāds ķeras pie iepriekš veidota uzkrājuma, taču, ja tādas iespējas nav, jāatrod iespējas aizņemties. Tādās situācijās par piemērotu variantu var kļūt ātrais aizdevums. Ātrais aizdevums ir pieejams salīdzinoši ātri – pieteikuma noformēšana notiek izvēlētā aizdevēja mājas lapā. Ātrais aizdevums visbiežāk pieejams bez ķīlas un galvojuma. Šobrīd ātrais aizdevums pieejams pie dažādiem aizdevējiem, tāpēc ikviens var atrast savai situācijai piemērotāko risinājumu.

VAI KREDĪTS AR SLIKTU KREDĪTVĒSTURI TIEK IZSNIEGTS?

Lai kredīta aizdevums būtu pieejams, jāņem vērā daži kritēriji – piemēram, vecuma ierobežojums. Visbiežāk kredīta aizdevums tiek izsniegts sākot no 20 gadu vecuma, taču joprojām ir aizdevēji, kas kredītus piedāvā, piemēram, no 19 gadiem. Jāsaka , ka no 19 gadiem ātrais aizdevums tiek izsniegts vairs tikai pie dažiem aizdevējiem. Tas, ka kredīts no 19 gadiem ir kļuvis par maz pieejamu iespēju, saistīts ar vienošanos, ko noslēguši vairāki aizdevēji – lai veicinātu atbildīgu aizņemšanos, kredītdevēji aizdevumus izsniedz no 20 nevis, piemēram, no 19 gadiem.

Daudzi uzdod jautājumu – vai pieejams kredīts ar sliktu kredītvēsturi? Liela daļa aizdevēju uzsver, ka kredīts ar sliktu kredītvēsturi viņu piedāvājumā nav.

VIASMS – KREDĪTI ONLINE LĪDZ PAT 1500 EIRO APMĒRĀ

Kā minēts, šobrīd pieejami dažādi kredīti online. Viens no kredītdevējiem, kura piedāvājumā vairāku veidu kredīti online, ir ViaSMS. Ņemot vērā, ka pie šī aizdevēja pieejami dažādu apjomu kredīti online, aizdevējs kļuvis par plaši atzītu variantu. Kredīti online pie ViaSMS dod iespēju aizņemties gan salīdzinoši mazu naudas summu, gan var noderēt arī tad, ja aktuālā summa ir lielāka – piedāvājumā gan īstermiņa kredīts, gan ilgtermiņa naudas kredīts.

Ja nepieciešams īstermiņa kredīts, pirmajā aizņemšanās reizē vari rēķināties ar 350 eiro. Šis īstermiņa kredīts jāatmaksā trīsdesmit dienās. Svarīgi minēt, ka jaunajiem klientiem pirmais īstermiņa kredīts pieejams ar 100 % atlaidi komisijas maksai. Tas nozīmē, ka pēc noteiktā termiņa beigām būs jāatmaksā tikai tik, cik aizņēmies.

Ja aktuāls lielāka apmēra kredīta aizdevums, pie ViaSMS iespējams noformēt līdz 1500 eiro lielu aizdevumu, kas jāatmaksā 3 līdz 12 mēnešu laikā. Svarīgi, ka kredīta aizdevums pieejams bez ķīlas un galvojuma, to noformēt var neizejot no mājām. Tomēr jāņem vērā, ka pie ViaSMS nav pieejams kredīts ar sliktu kredītvēsturi.

ViaSMS var kļūt par piemērotu variantu gan tad, kad vajadzīgs īstermiņa kredīts, gan arī tad, ja vajadzīgs ilgtermiņa kredīta aizdevums. Tomēr, lai kredīta aizdevums neradītu problēmas, svarīgi aizņemties atbildīgi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *