CIK NOZĪMĪGA IR KREDĪTVĒSTURE?

Neplānotas situācijas, kad svarīgi papildu naudas līdzekļi, nav nekas neparasts. Tādos brīžos kāds izmanto iepriekš veidoto uzkrājumu, taču, ja tādas iespējas nav, jāmeklē iespējas aizņemties. Tādās situācijās par piemērotu variantu var kļūt ātrais aizdevums, ko var noformēt internetā. Ātrais aizdevums ir pieejams salīdzinoši īsā laika posmā – pieteikšanās notiek izvēlētā aizdevēja mājas lapā. Ātrais aizdevums visbiežāk pieejams bez ķīlas un galvojuma, kas nozīmē, ka var iztikt bez laikietilpīgu formalitāšu kārtošanas. Šobrīd ātrais aizdevums pieejams pie dažādiem aizdevējiem, tāpēc katrs var atrast savām prasībām atbilstošāko risinājumu.

Viena no būtiskākajām niansēm, ko ņem vērā kredītdevēji, ir vecuma ierobežojums. Šobrīd liela daļa aizdevēju savus pakalpojumus piedāvā no 20 gadiem. Tātad atrast kredītdevēju, kas izsniedz aizdevumu no 19 gadiem kļūst arvien grūtāk. Taču tas nav neiespējami – ir aizdevēji, kuri joprojām kredītu izsniedz no 19 gadiem. Ja Tev aktuāls kredīta aizdevums no 19 gadiem, atliek vien ielūkoties vairāku kredītdevēju piedāvājumā. Taču jāatceras- ātrais aizdevums no 19 gadiem nav ļoti populārs, tāpēc tā atrašanai vajadzētu nākties tērēt vairāk laika.

Vēl viens nozīmīgs faktors, kas tiek ņemts vērā, noformējot aizdevumu, ir kredītvēsture. Kredīts ar sliktu kredītvēsturi izsniegts netiek. Tātad, lai saņemtu aizdevumu, kredīta ņēmējam nedrīkst būs nenokārtotu parādsaistību vai kavētu kredītmaksājumu. Ņemot vērā, ka kredīts ar sliktu kredītvēsturi nav pieejams, vajadzības gadījumā jāmeklē citi risinājumi, piemēram, jāaizņemas no draugiem .

KREDĪTI ONLINE DAŽĀDĀM SITUĀCIJĀM – VIASMS

Šobrīd pieejami dažādi kredīti online. Viens no aizdevējiem, kura piedāvājumā vairāku veidu kredīti online, ir ViaSMS. Pateicoties tam, ka pie šī aizdevēja pieejami dažādu apjomu kredīti online, aizdevējs kļuvis par plaši atzītu variantu. Kredīti online pie ViaSMS ļauj aizņemties gan salīdzinoši mazu naudas summu, gan var noderēt arī tad, ja aktuālā summa ir lielāka – piedāvājumā gan īstermiņa kredīts, gan ilgtermiņa naudas kredīts.

Ja aktuāls īstermiņa kredīts, pirmajā aizņemšanās reizē vari rēķināties ar 350 eiro. Šis īstermiņa kredīts jāatmaksā 30 dienu laikā. Svarīgi minēt, ka jaunajiem klientiem pirmais īstermiņa kredīts pieejams ar 100 % atlaidi komisijas maksai. Tas nozīmē, ka būs jāatmaksā tikai tik, cik aizņēmies.

Ja nepieciešams lielāka apmēra kredīta aizdevums, pie ViaSMS iespējams noformēt līdz 1500 eiro lielu aizdevumu, kas būs jāatmaksā trīs mēnešu līdz gada laikā. Svarīgi, ka katrs kredīta aizdevums pieejams bez ķīlas un galvojuma. Tomēr jāņem vērā, ka pie katra aizdevēja ir savi aizņemšanās noteikumi – pie ViaSMS nav pieejams kredīts ar sliktu kredītvēsturi.

Nav būtiski – vajadzīgs īstermiņa kredīts vai kredīta aizdevums uz ilgāku laiku, ViaSMS var kļūt par labullielisku risinājumu. Tomēr jāatceras, ka ikviens kredīta aizdevums ir atbildība, tāpēc pirms aizdevuma noformēšanas noteikti izvērtē savas iespējas aizdevumu atmaksāt noteiktajā laika posmā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *