Dažādas preces mājai un ikdienai

Tehnoland.lv klāsts ir patiešām plašs – tajā atrodamas veļasmašīnas, skrejriteņi, saldētavas, mugursomas, un tās ir tikai dažas preču kategorijas.

VEĻASMAŠĪNAS MĒDZ ATŠĶIRTIES PĒC DAŽĀDIEM PARAMETRIEM

Veļasmašīnas jau kādu laiku ir kļuvušas par vienu no izplatītākajiem sadzīves tehnikas veidiem. Lai spētu piepildīt jebkura vēlmes un vajadzības, pieejamas veļasmašīnas trīs veidos – veļasmašīnas ar ielādi no augšas, veļasmašīnas ar priekšējo ielādi, kā arī iebūvējamās veļasmašīnas. Dažādu zīmolu (Indesit, Siemens, Electrolux , kā arī dauzu citu) veļasmašīnas ar vilinošiem nosacījumiem vari iegādāties Tehnoland.lv.

KAFIJAS AUTOMĀTI – RADĪT GARŠĪGU KAFIJU NEKAD NAV BIJIS TIK VIENKĀRŠI

Ar kafiju esi uz Tu? Tādā gadījumā Tev noteikti patiks kafijas automāti. Lai arī vēl nesen kafijas automāti daļai cilvēku asociējās ar kafejnīcām un restorāniem, šis laiks ir aizritējis. Pašlaik kafijas automāti ir pieejami par ļoti draudzīgām cenām, tāpēc tie ir pieejami praktiski jebkuram.

VIDEO REĢISTRĀTORI NODER DAŽĀDA VEIDA IERAKSTĪŠANAI

Video reģistrātori ir pavisam mazi un relatīvi lēti, kas arī ir to popularitātes atslēga. Video reģistrātori ļauj ierakstīt ne vien ceļojumus un ekskursijas – ja brauciena laikā norisinās incidents, video reģistrātori ar tajos esošo materiālu var tikt izmantots kā pierādījums.

PA PILSĒTAS IELĀM ĒRTI PĀRVIETOTIES ĻAUJ SKREJRITEŅI

Ja pirms neilga laika skrejriteņi bija paredzēti praktiski tikai gados jaunākiem cilvēkiem, šobrīd viss ir mainījies – skrejriteņi arvien izplatītāki kļūst arī pieaugušo vidū, kam ir vienkāršs izskaidrojums – skrejriteņi sver maz un aizņem maz vietas, bet ar tiem iespējams ātri pārvietoties. Izgatavoti tiek triku skrejriteņi, skrejriteņi ar trīs riepām, skrejriteņi izmantošanai uz zemes ceļiem u.c.

GĀZES PLĪTIS – VĒRTĪBA, KAS NEMAINĀS

Neskatoties uz to, ka arvien vairāk cilvēku pērk plītis, kas darbojas ar elektrību, gāzes plītis joprojām ir visnotaļ izplatītas. Gāzes plītis vari turpināt lietot situācijās, kad mājās pazudusi elektrība, turklāt gāzes plītis pieejamas ļoti plašā klāstā un ar atšķirīgiem parametriem.

LIELU DAUDZUMU PRODUKTU SVAIGUS SAGLABĀS SALDĒTAVAS

Mūsdienās bez saldētavas iztikt ir sarežģīti. Ko darīt, ja saldētavas, kas iebūvētas ledusskapī, tilpums ir nepietiekams? Jāiegādājas lielās saldētavas! Tehnoland.lv iegādājamas ne tikai vertikālās saldētavas, bet arī horizontālās saldētavas. Tev tikai atliek izvēlēties piemērotāko saldētavas modeli!

NE VIEN CEĻOJUMOS, BET ARĪ IKDIENAS GAITĀS PALĪDZ MUGURSOMAS

Nevēlies visu nepieciešamo nest pie rokas? Izmanto mugursomas! Mugursomas šobrīd tiek piedāvātas neskaitāmos dizaina variantos, kā arī mugursomas tiek iedalītas dažādās kategorijās – mugursomas tūrismam, sporta mugursomas utt. Ja arī Tu uzskati, ka mugursomas ir ērts veids, kādā pārnēsāt lietas, dodies uz Tehnoland.lv!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *