Escape Room- jautrība garantēta!

escape roomVisiem ir zināms, ka reizēm gan darbadienās, gan brīvdienās ir ļoti sarežģīti atrast brīvu laiku, kad apmeklēt iepirkšanās centrus, lai atrastu veidus, kā sumināt jubilārus. Jo sevišķi, ja tas jādara vairākas reizes gada laikā. Tieši tāpēc ir pieejamas dāvanu kartes. Dāvanu kartes internetā ir ērts un populārs veids, lai iegūtu plašas izvēles iespējas vienuviet.

Vai Jums kādreiz ir ienācis prātā, ka tetovējums arī ir interesanta dāvana? Precīzi! Šobrīd dāvanu kartes neaprobežojas tikai ar smaržu vai grāmatu iegādi. Tetovēšana, dekupāžas kursi, Escape Room – trīs dāvanu kartes idejas, ko varat izmantot arī Jūs. Par tām plašāk lasiet zemāk!

Vairāk par Escape room lasi- http://www.davanuserviss.lv/davana/escape-room-slepenais-cietums-2914

INTERESANTA DIENA GARANTĒTA!

                Iztēlojieties filmas “Zāģis” fragmentus! Atcerieties tās drūmās telpas, no kurām iespējams izkļūt tikai pašiem atjautīgākajiem? Escape Room Latvijā ir aizraujošs pakalpojums, kas piedāvā iejusties šādā un citās atdarinātās vidēs. Escape Room ir paradzēta divu līdz četru cilvēku komandai, kas, saliekot galvas kopā, centīsies atrisināt visas mīklas un uzdevumus. Ja Jūsu draugi dievina jautri pavadīt laiku, Escape Room būs ideāla dāvana viņiem!

KĀ BŪTU AR KVALITATĪVU ZĪMĒJUMU UZ MUGURAS VAI GURNA?

                Tetovējums – vienam neatņemama sastāvdaļa, citam kas neidomājams. Tetovējums kalpos kā lieliska skaistuma dāvana kā sievietēm, tā vīriešiem. Pirms tetovēšana tiek dāvināta draugam vai paziņai, ir vērts paturēt prātā, ka:

Lai arī tetovēšana nereti tiek piekopta arī pie individuāliem māksliniekiem, tomēr tetovējums izdosies kvalitatīvāks tieši oficiālā iestādē, kur tetovēšana ir profesionāla nodarbe nevis hobijs. Turklāt tetovēšana salonā būs uzticamāka, jo tur jebkurš tetovējums tiek radīts, pielietojot sterilizētus instrumentus un vienreizlietojamus materiālus, līdzīgi kā pie zobārsta.

Tetovēšana ir atļauta tikai pilngadīgām personām, vai arī jauniešiem, kas sanieguši 16 gadu vecumu un tetovējums tiek apstiprināts vecāku klātbūtnes laikā. Tetovēšana cilvēkiem līdz 16 gadu vecumam ir nelikumīga.

Lai tetovēšana būtu pozitīvs pārsteigums, ir ieteicams painteresēties, vai tetovējums ir tas, ko jubilārs kāro.

Cilvēki nereti izvēlas kādu

svarīgu tematiku, lai tetovēšana radītu mazāku uztraukumu un tetovējums sagādātu prieku visu atlikušo mūžu. Pārliecinieties, lai Jūsu draugs būtu pilnībā pārliecināts par izdarīto izvēli!

INTERESANTI KURSI PIEREDZĒJUŠAS LIETPRATĒJAS VADĪBĀ

                Tetovēšana nav tas, ko meklējat? Nekas, jo pastāv arī citi, pilnīgi pretēji dāvanu varianti. Viens no tiem – dekupāžas kursi. Kas ir dekupāžas kursi? Tās ir praktiskas mācības, kuru laikā profesionāla māksliniece izglītos interesentus, kā pielietot krāsas un vairākus materiālus, lai gaumīgi un interesanti izrotātu priekšmetus, kas darināti no stikla, koka vai keramikas. Dekupāžas kursi ilgst trīs stundas un notiek Rīgā.

DĀVANU KLĀSTS PAPILDINĀS REGULĀRI – PĀRLIECINIETIES JAU TAGAD!

                Dekupāžas kursi, pirmais tetovējums vai Escape Room apmeklējums – fantastiskas idejas, vai ne? Šīs 3 un vēl vairāk nekā 1000 dāvanu kartes Jūs gaida uzņēmuma DāvanuServiss.lv interneta veikalā www.davanuserviss.lv! Padariet gaviļnieku dienu vēl satriecošāku! Viņi būs pateicīgi Jums!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *