Esi atbildīgs- rūpējies par drošu darba vidi!

vides aizsardzībaDarba inspekcija ziņo, ka pērn mūsu valstī dažādos nelaimes gadījumos darbā pavisam cieta 1 763 darbinieki, no tiem 41 zaudēja dzīvību un 213 guva nopietnas traumas.

Darba drošība ir aktuāla ikdienas sastāvdaļa visiem strādājošajam.

Nav būtiski – darbs ir fiziski smags vai sēdēšana pie datora, nelaime var piemeklēt jebkurā momentā, tādēļ darba drošība ir svarīgs aspekts katrā uzņēmumā.

Statistika nav iepriecinoša – Darba inspekcija apkopojusi datus, kuri liecina, ka darbā cietušo skaitam ir vērojama tendence palielināties. Uzzini vairāk- http://fnserviss.lv/vides-aizsardziba-absorbenti/!

Darba inspekcija arī vēsta, ka pagājušo dažu gadu laikā darba vietās notikušo nelaimes gadījumu skaits pieaudzis par vairāk nekā 40 procentiem.

RŪPES PAR UGUNDROŠĪBU SAVĀ DARBA VIETĀ UZTICI FN-SERVISS

Ugunsdrošība – diemžēl nereti ugunsdrošība tiek ņemta vērā vien tad, kad uzzina par traģiskām ugunsnelaimēm vai nelaime piemeklējusi pašus. Lai izvairītos no problēmas, ugunsdrošība ir tā lieta, par kuru bez šaubām jāparūpējas.

Lai rūpētos par tādu lietu kā uzgunsdrošība, svarīgi ne vien aprīkot telpas ar visu vajadzīgo aprīkojumu, bet arī uzkrāt zināšanas un tās pielietot  savā ikdienā. Parūpējies, lai ugunsdrošība ir augstā līmenī – kopā ar FN-SERVISS.LV.

Vides aizsardzība – rūpes par apkārtējo vidi padarīs Jūsu biznesu par pievilcīgu sadarbības sabiedroto mūsdienīgi domājušo uzņēmēju vidū. Jebkuras darbības rezultātā mēs aiz sevis atstājam lielāku vai mazāku ietekmi uz apkārtējo vidi.

 Katram modernam saimniecībai ir jābūt sociāli atbildīgam un jārūpējas par apkārtējo vidi. Ir jānodrošinās ar absorbentu materiāliem un citiem līdzekļiem, kā arī jāseko līdzi preventīvo pasākumu plānam, lai ar lepnumu varētu sacīt: “Vides aizsardzība ir mūsu top

prioritāte!”

Vides aizsardzība palīdz novērst dažādus vides kaitējumus, lai nepieļautu vai samazinātu iespējamo kaitējumu tai. Ja arī Tavā darba vietā vides aizsardzība spēlē nozīmīgu lomu, vērts veidot sadarbību ar FN-SERVISS, lai varētu atrast piemērotākos risinājumus.

Civilā aizsardzība – tikpat svarīgi ir būt gatavam nestandarta situācijās. Civilā aizsardzība sniedz skaidru un viegli saprotamu darbības plānu visdažādāko katastrofu brīžos. Strādājošie vadīsies atbilstoši izveidotajam plānam , kā rezultātā efektīvāk uzveiks notikušo nelaimi. Tātad, ja civilā aizsardzība aktuāla arī Tavā darba vietā, uztici to FN-SERVISS komandai – civilā aizsardzība un tās plāna izveide nozīmēs papildus drošību.

DROŠA VIDE – DROŠA SAIMNIEKOŠANA

Viens no top darba aizsardzības un ugunsdrošības ekspertiem Baltijas valstīs uzņēmums FN-SERVISS jau vairākus gadus konsultē mazus un lielus kompānijas, organizācijas un dažādas valsts iestādes drošības jautājumos – ugunsdrošība, civilā aizsardzība, vides aizsardzība, darba drošība un ar to saistītas jomas ir viņu ikdiena.

Darba inspekcija apkopo datus par visiem oficiālajiem un reģistrētajiem nelaimes gadījumiem darba vietā, taču ievērojam daļa paliek ēnā. Darba drošība, civilā aizsardzība, ugunsdrošība un vides aizsardzība ir ikviena atbildīga saimniecības darbības prioritātes.

Kopā mēs varam vairāk, jo kopā mēs varam celt ne tikai sabiedrības atbildības līmeni darba vietā, bet arī būtiski ietekmēt Darba inspekcijas gada pārskatu, un samazināt tajā pieaugošo negadījumu skaitu darba vietā. Ugunsdrošība, civilā aizsardzība, vides aizsardzība un darba drošība, kā arī citi drošības risinājumi arī Tavā uzņēmumā – izvēlies FN-SERVISS !

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *