Fotosesija nozīmīgu mirkļu iemūžināšanai

Ja meklē dāvanu kartes, kuras  to saņēmējam dos iespēju piedzīvot nebijušas emocijas, ielūkojies interneta iepirkšanās vietnē Davanuserviss.lv. Dāvanu kartes no Davanuserviss.lv garantē plašu emociju klāstu – ar to atbalstu var tik uzrīkota grezna fotosesija draudzenēm, atrasta oriģināla dāvana vīrietim vai pašiem sev uzdāvināta romantiska nedēļas nogale atpūtas kompleksā “Piena muiža”. Dāvanu kartes, kuras ļaus piedzīvot spilgtus piedzīvojumus, ir Davanuserviss.lv specifika un, pateicoties šim online veikalam, vairs nevar būt grūtību sameklēt interesantu dāvanu vīrietim, otrajai pusītei vai draugiem.

Fotosesija pie pieredzējuša fotogrāfa ir laba dāvana ikvienai sievietei, jo šāda pārsteigums dos iespēju ikkatrai sievietei justies kā fotomodelei. Pie tam fotosesija nāk komplektā  ar vizāžista pakalpojumiem, kas ļaus dāvanas saņēmējai justies patiesi īpašai. Turklāt fotosesija ir paredzēta ne obligāti tikai vienam vien cilvēkam – fotosesija būs laba dāvana arī jaunajām ģimenēm, kas vēlas sevi iemūžināt. Arī vecmeitu ballīte var tikt iesākta kā visu meiteņu fotosesija. Ja zini, ka fotosesija ir labākā dāvana arī Taviem draugiem un radiem – nāc uz Davanuserviss.lv un iegādājies attiecīgās piedzīvojumu dāvanu kartes.

NEPIEREDZĒTAS IZJŪTAS – LABĀKĀ DĀVANA VĪRIETIM

Ja vajadzīga atbilstoša dāvana vīrietim, ieskatieties Davanuserviss.lv interneta veikalā.. Laba dāvana vīrietim varētu būt iespēja pamēģināt kādu netradicionālu sporta veidu, piemēram, šaušanu ar loku vai nobraucienu ar vučko. Tāpat augstu novērtēta būs arī tāda dāvana vīrietim, kas atļaus piedzīvot adrenalīna pieplūdumu asinīm – lidojums ar deltaplānu vai izbrauciens ar sporta auto. Ja precīzi nezini, tieši kāda dāvana vīrietim dotu iespēju justies patiesi iepriecinātam, Davanuserviss.lv ļauj nopirkt dāvanu kartes, kuras vīrietis pats izlietos balstoties uz savu gaumi.

PIENA MUIŽA ĻAUJ IZBAUDĪT SPA UN NAKTSMĀJAS

Tiem, kuri pēc dabas ir mierīgāki, būs priecīgi saņemot dāvanu kartes no viesu nama kā “Piena muiža”. Davanuserviss.lv piedāvā gan aizvadīt brīvdienas viesnu namā “Piena muiža”, gan izbaudīt tur vienkārši vienu pirts pievakari. “Pirts muiža” klientiem nodrošina arī tādu iespēju kā pāris dienu atpūta topošajām māmiņām, kā arī relaksējošas nedēļas nogales SPA procedūras pāriem. “Piena muiža” – lieliska iespēja aizbēgt no ikdienas rūpēm jebkuram!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *