IESPAIDĪGS AVOTS AR DĀVANU IDEJĀM               

Izlaidumi, autovadītāja apliecības iegūšana, iestāšanās jaunā darbavietā vai vienkārši vārda diena. Īsāk sakot, tik daudz dienu, kad padarīt kādu no draugiem vai ģimenes locekļiem vēl laimīgāku ar kādu brīnišķīgu apsveikumu. Ko iesākt, kad visas Jūsu idejas ir izsmeltas? Atbilde nav tālu jāmeklē – dāvanu kartes. It īpaši, jo dāvanu kartes mūsdienās ir iespējams iegādāties ne tikai, ierodoties klātienē, bet arī internetā. Turklāt šim iemeslam ir izveidota arī īpaša vietne, kur Jūs atradīsiet teicamas dāvanu kartes un idejas priekšdienām. Jūsu sapratnei par to, cik dažādas dāvanu kartes pastāv, zemāk ir aprakstīti 3 diezgan dažādi eksemplāri – dekupāžas kursi, Escape Room un tetovēšana. Lasiet tālāk un varbūt drīz arī Jūsu draugu ķermeni rotās elegants tetovējums!

Kas ir Escape room? Uzzini šeit- http://www.davanuserviss.lv/davana/escape-room-slepenais-cietums-2914!

INTERESANTI UN INTELEKTUĀLI UZDEVUMI JUMS UN JŪSU DRAUGIEM!

               Jūs ziniet cilvēkus, kam patīk spēles, kur “jākustina smadzenes”? Uzdāviniet viņiem ielāgumu uz Escape Room!! Escape Room ir slepena istaba, no kā jāizkļūst, meklējot norādes un cenšoties atrisināt dažādus uzdevumus. Visas Escape Room slepenās istabas ir īpaši izstrādātas, lai Jūs maksimāli iejustos citā realitātē, piemēram, nelegālā kazino, pamestā dzīvoklī, senā kapteiņa kajītē vai pat labierīcību telpā, kādu redzējāt filmā “Zāģis”.

MODERNS MĀKSLAS VEIDS UZ ĀDAS

               Tetovējums – vienam neatņemama sastāvdaļa, citam kas neidomājams. Jebkurā gadījumā tetovējums ir skaistuma dāvana gan stiprā, gan skaistā dzimuma pārstāvjiem. Pirms tetovēšana tiek dāvināta draugam vai paziņai, ir vērts atcerēties, ka:

Lai arī tetovēšana nereti tiek piekopta arī pie individuāliem māksliniekiem, tomēr tetovējums izdosies kvalitatīvāks tieši oficiālā iestādē, kur tetovēšana ir profesionāla nodarbe nevis hobijs. Turklāt tetovēšana salonā būs uzticamāka, jo tur jebkurš tetovējums tiek radīts, pielietojot perfekti tīrus instrumentus un vienreizlietojamus materiālus.

Tetovēšana ir iespējama tikai astopadsmit gadus vecām un vecākām personām, vai arī jauniešiem, kas sanieguši 16 gadu vecumu un tetovējums tiek akceptēts arī no vecāku puses. Tetovēšana jaunākām personām ir nelikumīga.

Lai tetovēšana izrādītos par veiksmīgu dāvanu, ir vēlams painteresēties, vai tetovējums ir tas, ko jubilārs kāro.

Cilvēki nereti izvēlas kādu

svarīgu tematiku, lai tetovēšana radītu mazāku uztraukumu un tetovējums sagādātu prieku visu atlikušo mūžu. Pārliecinieties, lai Jūsu draugs būtu pilnībā pārliecināts par izdarīto izvēli!

DARBIŅI KREATĪVĀ VIDĒ

               Protams, tetovēšana nav piemērota ikvienam. Turpretim jaunu prasmju apguve vienmēr ir vērtīga! Kā viens variants gan skaistuma mīlētājiem ir dekupāžas kursi. Dekupāžas kursi Rīgā ieliks stabilus pamatus, kā simpātiski apgleznot stikla, koka un keramikas priekšmetus, izmantojot vairākus materiālus. Dekupāžas kursi visvairāk pulcē un priecē tieši jaunās māmiņas un pusaudžu vecuma meitenes.

DĀVANU KLĀSTS PAPILDINĀS REGULĀRI – PĀRLIECINIETIES JAU TAGAD!

               Dekupāžas kursi, pirmais tetovējums vai Escape Room apmeklējums – fantastiskas idejas, vai ne? Šīs 3 un vēl vairāk nekā 1000 dāvanu kartes Jūs gaida uzņēmuma DāvanuServiss.lv interneta veikalā www.davanuserviss.lv! Padariet gaviļnieku dienu vēl satriecošāku! Viņi būs pateicīgi Jums!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *