Kā veidojas Octa un Kasko izmaksas?

OCTAViens no populārākajiem apdrošināšanas veidiem ir automašīnas apdrošināšana. Turklāt octa ir nepieciešama ikvienam mehanizētam transporta līdzeklim, kas piedalās ceļu satiksmē. Octa polise, kas noformēta Latvijā, derīga arī ārpus tās robežām – gan Eiropas Ekonomikas zonā, gan Šveicē.
To, kā darbojas Octa polise, nosaka Octa likums – tajā norādīti darbības principi, transporta līdzekļa vadītāja pienākumi un tiesības.
Saskaņā ar šo likumu Octas polises sedz zaudējumus, kas radīti trešās personas mantai, kā arī personai radītos zaudējumus. Piemēram, Octa apmaksā zaudējumus par transportlīdzekļa bojājumiem, pilnīgu bojāeju, kā arī par tā evakuāciju no notikuma vietas. Tāpat octa apmaksā videi radītos postījumus, kā arī izmaksā kompensāciju par ceļa, ēku un būvju bojājumiem, ja tāda ir to īpašnieka prasība. Octa atlīdzina arī cietušajai personai radītos zaudējumus, sedzot ārstēšanās izdevumus.
Kā vēsta dažādi piedāvājumi – octas cenas mēdz pat visai krasi atšķirties. Tās ietekmē vairākas nianses, piemēram, konkrētās apdrošināšanas kompānijas nosacījumi, transportlīdzekļa tips, mērķis, izlaiduma gads, arī informācija par autovadītāju – braukšanas vēsture, juridiskais statuss u.c. Tāpat nozīme ir arī tam, uz kādu termiņu octa polisi ir vēlme pirkt.

Draudzīgas cenas, iegādājoties Kasko online

Tie, kuri vēlas kaut ko vairāk par octa polisi, iespējams, iegādāsies arī kasko polisi. Piedāvājumā arī tāds pakalpojums kā kasko online, kas ļaus ietaupīt laiku, kas ierasti būtu jāpatērē , uzkavējoties apdrošināšanas kompānijas ofisā. Pērkot kasko online, nepieciešams aizpildīt pieteikuma formu, bet vispirms, protams, jāizvēlas īstā polise. Te palīdzēt var kasko online kalkulators, kas nekavējoties parādīs visas iespējas. Atkarībā no tā veida, kasko online kalkulators var prasīt minēt dažāda veida informāciju, piemēram, automašīnas reģistrācijas gadu, izvēlēto darbības teritoriju, vēlamo apdrošināšanas termiņu u.c. Tas viss arī ietekmē, kādas būs Kasko izmaksas.
Nav būtiski – tiek noformēts kasko online vai arī apdrošināšanas birojā,
daudzus interesē , kādas tad ir Kasko izmaksas. Tās ietekmē dažādi lielumi, piemēram, transportlīdzekļa izlaiduma gads un vērtība, veids, šofera vecums un stāžs u.c. Izsmeļošāku informāciju iespējams sameklēt mājaslapās, kur publicēts kasko online kalkulators un nopērkams kasko online.

Nepieciešama Octa vai Kasko? Iegādājies to tiešsaistē!

Dažkārt, ieskatoties plašajā automašīnas apdrošināšanas piedāvājumā, var nākties
apjukt. Kādu polisi iegādāties? Protams, nozīmīgs faktors ir Octa un Kasko izmaksas, taču uzmanību vajadzētu pievērst arī citiem faktoriem, piemēram, bonusiem, kvalitatīvai un ātrai apkalpošanai, iespējai saņemt konsultācijas.
Parūpējies par savu un sava transportlīdzekļa drošību – iegādājies Octas polisi, kā arī
Kasko online un novērtē visas priekšrocības, ko tās dod!