KASKO spēj sniegt dažādu veidu priekšrocības

Apdrošināšana sevī ietver vairākus plusus – ar tās palīdzību iespējams ne tikai iegūt kompensāciju par zaudējumiem, bet arī justies mierīgāk. Dažādu veidu apdrošināšanas pakalpojumus piedāvā uzņēmums iizi.lv.

 

OCTA – obligāts apdrošināšanas veids

OCTA polise ir obligāta jebkuram satiksmē esošam motorizētam transporta līdzeklim, tāpēc tā pieejama daudzviet, tostarp mājaslapā iizi.lv. Ja noticis ceļu satiksmes negadījums (CSN), vainīgā transportlīdzekļa OCTA apdrošinātāji kompensē likumā noteiktos zaudējumus negadījumā iesaistītajiem, kas nav atzīstami par vainīgiem negadījuma izraisīšanā. OCTA kompensē gan mantai, gan arī personai nodarītu kaitējumu. OCTA polises maksimālā izmaksājamā summa sasniedz piecus miljonus eiro (personai radītiem zaudējumiem) un 1 000 000 eiro, ja zaudējumi attiecināmi uz mantu. Vairāk informācijas spiežot šeit!

 

 

Transporta līdzekli sabojāt var vairāki no šofera neatkarīgi apstākļi, piemēram, dzīvnieki vai garnadži. Šādu un daudzu citu situāciju gadījumā atlīdzību par radītajiem zaudējumiem piedāvā KASKO apdrošināšana, kas pieejama dažādās variācijās pie vairākiem uzņēmumiem. KASKO, atšķirībā no OCTA, ir brīvprātīga, taču tajā iekļautas daudz vairāk situācijas, par kurām varēsi saņemt kompensāciju. Izdevīgu KASKO piedāvājumu atradīsi iizi.lv.

 

Kad meklē labāko apdrošināšanas polisi, ielūkojies iizi.lv

Iizi.lv ir uzņēmums, kas piedāvā apdrošināšanas pakalpojumus, turklāt kompānijas darbība ir virzīta uz nemitīgu attīstīšanos, tāpēc jau šobrīd tas ir viens no labākajiem attiecīgās nozares spēlētājiem. Uzņēmuma mājaslapā vari atrast visu, kas saistīts ar apdrošināšanu – gan vajadzīgo informāciju par dažādajiem tās veidiem un polisēm, gan, ja esi atradis sev nepieciešamo pakalpojumu – iegūt to. Iizi.lv piedāvā ne tikai transportlīdzekļu, bet arī ceļojumu, īpašuma, kā arī negadījumu apdrošināšanu – visu nepieciešamo vari iegūt vienā vietā, Tev tikai jāienāk iizi.lv!

 

KASKO kalkulators – ierīce, kas ļauj ietaupīt

Veicot patiešām elementāru darbību (ievadot informāciju par transporta līdzekli), KASKO kalkulators norādīs izdevīgākos polišu piedāvājumus, kas piemēroti tieši Tavai situācijai. KASKO kalkulators ir ērti izprotams jebkuram tā lietotājam, jo tas ir ļoti pārskatāms, turklāt laiks, kas nepieciešams tā aizpildīšanai, ir vien dažas minūtes, bet saņemtā informācija ļaus izvēlēties piemērotāko apdrošināšanas veidu, kā arī ietaupīt. Šāds KASKO kalkulators atrodams iizi.lv.

 

Ja transportlīdzeklim trūkst OCTA polise, nepatikšanas var būt pamatīgas

OCTA polise ir obligāta, un ja šī prasība netiek ievērota, saņemsi sodu divu soda punktu un 85 līdz 120 eiro apmērā. Vēl nepatīkamāka situācija, ja ar transportlīdzekli, kam nav OCTA polise, tiek izraisīts CSN – zaudējumus šādos gadījumos segt vajadzēs transportlīdzekļa vadītājam. Tā kā OCTA polise maksā dažus desmitus eiro gadā, tās iegāde ir daudz prātīgāka darbība.

 

Apdrošināšana katra vajadzībām – tā darbojas iizi.lv! Pārliecinies par to pats!

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *