Kokvilnas paklāji grīdām- cīnītāji pret mitrumu!

Berendsen rūpējas, lai tā klienti nodarbotos ar to, ko tie prot vislabāk un tiem nebūtu jāsatraucas par telpu tīrību. Uzņēmums piedāvā dažādus produktus, no kuriem labi pazīstami ir kokvilnas paklāji, gumijas paklāji grīdām, arī putu ziepju dozators. Savukārt Berendsen mopu serviss Jums palīdzēs rūpēties par tīru darba vidi. Ja vēlaties nodrošināt kvalitatīvu grīdas sauso uzkopšanu, Jums palīdzēs mops un tā noma.

PUTU ZIEPJU DOZATORS PERFEKTAS TĪRĪBAS SARDZĒ

Putu ziepju dozators ļaus nodrošināt perfektu higiēnu, tīrību un patīkamu vidi darbā vai mājās. Berendsen putu ziepju dozators ir ekonomisks, viegli un ērti lietojams un ar elegantu dizainu.

MOPU SERVISS TEICAMAI GRĪDAS UZKOPŠANAI

Berendsen mopu serviss – tā ir iespēja sausajai grīdas uzkopšanai lietot īpaši piemērotus darbarīkus. Mops un tā noma nodrošina efektīvu un kvalitatīvu grīdas uzkopšanu, jo šis darbarīks veidots no sevišķas dzijas, kas ļoti labi saslauka dažādus netīrumus un putekļus. Mops un tā noma piedāvā virkni ieguvumu – tas taupa līdzekļus, atvieglo grīdas uzkopšanu, kā arī nozīmīgi samazina rūpes par mopa uzturēšanu labā tehniskā stāvoklī un kopšanu, jo to veic Berendsen mopu serviss. Mops un tā noma sargā grīdas virsmu no dilšanas, bez tam tas palīdz samazināt izmaksas arī par telpu mitro uzkopšanu, kā arī par grīdas pulēšanu un vaskošanu. Mopu serviss piegādā darbarīkus, kas ļoti labi piemēroti dažādu virsmu grīdām – flīžu, betona vai koka grīdām, kā arī laminētam parketam, parketam un linolejam. Mopu serviss klientiem piedāvā mopus, kuru izmēri ir 110 cm, 56 cm un 46 cm.

GUMIJAS PAKLĀJI GRĪDĀM SARGĀ GRĪDAS UN SAMAZINA IZMAKSAS

Berendsen piedāvājumā ir dažādu veidu gumijas paklāji grīdām, piemēram, skreiperi ir stipri paklāji, kas nodrošina rupjo gružu – smilts, māla, grants, sniega – savākšanu. Šie gumijas paklāji grīdām ir ērti lietojami un ir sevišķi piemēroti tādiem gadalaikiem kā rudens un ziema. Gumijas paklāji grīdām der lietošanai gan iekštelpās, gan ārā, un tos var novietot Jums vēlamā vietā, piemēram, pie ieejas ārpusē vai arī iekšpusē, paklāji var būt arī kā barjera starp biroja un tirdzniecības telpām.

IZDEVĪGI UN ĒRTI LIETOJAMI KOKVILNAS PAKLĀJI

Kokvilnas paklāji ārkārtīgi efektīvi uzsūc mitrumu un savāc netīrumus, tāpēc šie paklāji ir īpaši piemēroti pie ieejas durvīm, un citur, kur krājas smiltis, dubļi un dažādi citi netīrumi. Kokvilnas paklāji tiek apstrādāti ar speciālu šķīdumu, tāpēc tie labāk uzsūc kūstošu sniegu, dubļus un ūdeni. Kokvilnas paklāji palīdzēs samazināt izmaksas, kā arī nodrošinās tīrību un pasargās grīdas. Kokvilnas paklāji ir izdevīgi, ērti lietojami un efektīvi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *