Kredīti patērētājiem

Kas tas ir? Kā atšķiras no ātrajiem kredītiem? Ātrie kredīti un patēriņa kredīti ir kā tuvi radinieki, ģimene. Ātros paņemam kad vajag nelielu summiņu uz neilgu laiku. Tos saņemt ir viegli un ātri. Nestandarta situācijām, ļoti izdevīgi. Bet patēriņa kredīti jau prasa, nedaudz, vairāk. Parasti, to saņemšanai ir jādodas uz attiecīgo iestādi parakstīt līgumu. Ir arī pieejami kredīti, kas ļauj jums visu nepieciešamo aizpildīt internetā. Līgumu jūs saņemat elektroniski vai pa pastu. Tās ir lielākas summas uz laiku, līdz pat, vairākiem gadiem. Šādu kredītu mēs varam paņemt, kad ir nepieciešama lielāka naudas summa. Lai to saņemtu tiek izvirzītas augstākas prasības. Tās ir ilglaicīgas saistības ar banku vai kredītiestādi.

Par šādu kredītu mēs, protams, maksājam. Ir pirmā apkalpošanas maksa, tā var būt daži eiro vai jau daži desmiti. Un, protams, procenti. Tie var būt ļoti dažādi, sākot ar 14-16% gadā līdz pat 150-180% gadā. Diezgan ievērojama procentu amplitūda. Visu nosaka iestāde, kas kredītu izsniedz.

Arī, daudzas, ātro kredītu kompānijas izsniedz patēriņa kredītus. Bet šādās iestādēs procenti mēdz būt ļoti augsti. Ja jūs esat izlēmuši ņemt patēriņa kredītu, noteikti, ir jāpievērš uzmanība gada procentu likmei. Ja nevēlaties pārmaksāt dubultā vai pat trīskārši, vai vairāk ir jāveic izpēte kur labāk, kur ērtāk. Ātro kredītu iestādes izsniedz šādus aizdevumus ātrāk. Jūs varat jau tajā pašā dienā saņemt savus 1200 eiro, caur banku jums nāksies uzgaidīt ilgāk. Bet vai ātrums ir vienīgais izšķirošais faktors?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *