Kredīts no 21 gada vecuma

Dažus gadus iepriekš, ātro kredītu bija iespējams aizņemties jau no 18 gadu vecuma, taču tagad reti kura ātrā kredīta kompānijā ir iespēja saņemt aizdevumu no 18 gadiem. Vairums ātro kredītu kompānijas ļauj saņemt aizdevumu no jauniešiem no 21 gada vecuma. Tam ir labs pamatojums, jo jaunieši, sasniedzot 18 gadu vecumu, vēl neko nesaprot no dzīves un nejūt naudas vērtību, jo lielākā daļa jaunieši līdz 18 gadiem dzīvo pie vecākiem un nestrādā stabilā darbā ilgāk par diviem vai trim mēnešiem, kas parasti notiek vasarā. Tas nozīmē, ka lielākā daļa pusaudžu izmaksas tiek segtas no vecāku puses.

Jauniešiem ir jāspēj saprast to, cik vērtīga ir nauda un jāzina, ka nopelnīt to, var tikai ar smagu darbu. Tieši tāpēc, tie kredītdevēji, kuri izsniedz aizdevumus no 21 gada vecuma, ir krietni vien atbildīgāki aizdevēji, nekā tie, kas aizdod vairāk, kā 300 eiro jauniešiem, kas vēl no dzīves daudz nesaprot. Kā teikt aizņemies atbildīgi, tāpat varētu teikt aizdodiet atbildīgi. Iespējamība, ka jaunieši, kuri 18 gadu vecumā paņem kredītu un vēlāk to veiksmīgi atmaksās, ir diezgan maza, jo lielākā daļa vēl mācās skolā un saņem ļoti mazu stipendiju, ar kuru nevar veiksmīgi nomaksāt ātro kredītu. Izsniedzot aizdevumu jauniešiem, zem 21 gada vecuma, no kredītu devēju puses ir tikpat bezatbildīgi kā tas ir no kredīta ņēmēja puses.

Finansiālā palīdzība pusstundas laikā

Naudas aizdevums ir viens no pieprasītākajiem finanšu pakalpojumiem, un kredītu dažādība ļauj izvēlēties atbilstošo variantu gan mājokļa iegādei, gan īres rēķina apmaksai. Kredīts mūsdienās vairs nav piesaistīts tikai bankām, lielām summām un ilgam atmaksas laikam. Ātrie kredīti ir izstrādāti, lai cilvēki, kuriem ir nepieciešama salīdzinoši neliela summa ikdienas tēriņiem, varētu to aizņemties bez galvojuma, ķīlas un dokumentu iesniegšanas. Nebanku aizdevums ir paredzēts neatliekamiem maksājumiem, kas reizēm rodas mēneša beigās. Kredīts vienmēr nozīmē papildu izmaksas, tāpēc daudzi cilvēki jautā – vai eksistē izdevīgs ātrais kredīts? Jā, ja vien zināt pēc kādām pazīmēm to noteikt. Aizņemies atbildīgi, lai kredītlīnija neradītu vēl lielākas problēmas, kā bija pirms pieteikšanās!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *