Kredītu dažādība – kas jāzina pirms piesakies

Esi strikti saplānojis budžetu, tomēr neesi paredzējis ārkārtas tēriņus? Tad var palīdzēt aizņemšanās. Piemēram, kredīti online, kas tiek izsniegti dažādos apmēros uz atšķirīgiem laika posmiem.

Viens no aspektiem, kāpēc nebanku aizdevumi ir tik iecienīti – kredīti online tiek izsniegti bez ķīlas, galvojuma un citām birokrātiskām darbībām. Reizēm varētu likties, ka šāds kredīta aizdevums spēj novērst teju visas nebūšanas – jāveic vien dažas ikdienišķas darbības datorā. Tomēr nav vēlams aizmirst, ka kredīti online, gluži tāpat kā jebkurš cits kredīta aizdevums, ir svarīgs solis, kas prasa pārdomātu izvērtēšanu.

Uz kredīta piešķiršanu mēdz pretendēt personas ar dažādu pieredzi, tādēļ nereti aktuāls kļūst jautājums, kur un vai vispār saņemams kredīts ar sliktu kredītvēsturi. Ņemot vērā, ka online kredīti tiek doti ar vienkāršākiem nosacījumiem, kur būtiskākā garantija ir kredītņēmēja maksātspēja un kredītvēsture, firmu, kuru piedāvājumā ir kredīts ar sliktu kredītvēsturi, nav. Tas ir arī skaidrs, jo ikviens vēlas būt pārliecināts, ka naudu saņems .
Vēl viens faktors, kas ietekmē – ātrais aizdevums tiks piešķirts vai nē, ir kredītņēmēja vecums. Pie lielas daļas kredītdevēju ātrais aizdevums tiek izsniegts no 20 gadiem, taču ir arī kompānijas, pie kuriem kredīta aizdevums noformējams no 18 gadiem vai no 19 gadiem.
Sms kredīti
Vairāku aizdevēju piedāvājumā arī sms kredīti. Tā ir iespēja noformēt aizdevumu tikai ar vienas īsziņas starpniecību. Taču, lai smskredīts būtu pieejams, vispirms tik un tā jāreģistrējas aizdevēja mājaslapā. Uzzināt vairāk iespējams šeit.

Kas piemērotāks – ilgtermiņa vai īstermiņa kredīts?

Kredīti online noderīgi dažādās situācijās. Piemēram, ja nepieciešamā naudas summa ir salīdzinoši maza, noderīgs būs īstermiņa kredīts. Īstermiņa kredīts parasti jāatmaksā pēc 30 dienām, apmērs, ko var saņemt ir līdz dažiem simtiem eiro. Jāņem arī vērā – jaunajiem klientiem maksimālā summa parasti ir mazāka, kā tad, ja īstermiņa kredīts tiek ņemts atkārtoti. Savukārt nopietnāku mērķu sasniegšanai piemērots ātrais aizdevums uz garāku termiņu. Šāda tipa ātrais aizdevums pieejams līdz pat vairākiem tūkstošiem eiro un jāatmaksā saskaņā ar maksājumu grafiku. Lai izvērtētu, kurš ātrais aizdevums ir piemērotākais, pārdomā , kam tas vajadzīgs un, galvenais, kādu summu ik mēnesi vari atvēlēt tā atmaksai. Te var noderēt aizdevēju mājaslapās pieejamais kredīta kalkulators, kas parādīs paredzēto regulārā maksājuma apmēru.

Kā aizņemties atbildīgi

Aizņemties nekad iepriekš nav bijis tik parocīgi, kā šobrīd – internets un tehnoloģiju attīstība nodrošina, ka gan īstermiņa kredīts, gan ikviens cits ātrais aizdevums ir pieejams pat neizejot no mājām – allaž, kad rodas tāda nepieciešamība. Un tomēr – tas neatbrīvo no atbildības. Lai neizraisītu sev negatīvas sekas, piemēram, mazinātu iespēju aizņemties nākotnē, jo kredīts ar sliktu kredītvēsturi aizdevēju piedāvājumā nav, izvērtē gan reālo situāciju, gan savas iespējas veikt atmaksu līgumā noteiktajā laikā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *