Kur izdevīgi pirkt OCTA polisi?

octa poliseIkvienas automašīnas īpašniekam būtiska ir auto apdrošināšana. Auto apdrošināšana pasargā no neplānotiem zaudējumiem gadījumā, ja esi nokļuvis ceļu satiksmes negadījumā vai izraisījis to. Pastāv vairāki apdrošināšanas varianti – Octas ir obligāta prasība, bet Kasko ir brīvprātīgā auto apdrošināšana.

Viena no iespējām, kur pieejama informācija par apdrošināšanu, ir Latvijas transportlīdzekļu apdrošināšanas biroja mājaslapā ltab.lv. Lai arī ltab.lv Kasko apdrošināšanas iespējas nevar salīdzināt un atrast, tomēr tur pieejami statistikas dati un vērtīgi padomi ikvienam autovadītājam.

LTAB ir apvienojušās visas tās apdrošināšanas kompānijas, kurām ir tiesības veikt sauszemes transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības obligāto apdrošināšanu Latvijā, tādejādi būs vienkāršāk atrast, kura ir lētākā OCTA polise. Uzzini vairāk- https://www.ltab.lv/!

LTAB.LV – VISS, KAS TEV JĀZINA PAR OCTA POLISI

Lai saprastu, kura ir labākā OCTA, īpaši izveidotajā meklētājā jānorāda automašīnas reģistrācijas numurs un reģistrācijas apliecības numurs. Ņemot vērā šos datus, tiks atlasītas OCTA cenas tieši no apdrošinātājiem.

LTAB piedāvā vēl vairākus pakalpojumus tiem, kuriem aktuāla auto apdrošināšana. Tik pat svarīgi kā zināt, kur nopirkt lētas octas, ir pārliecināties, kādi ir OCTA līgumu veidi, kas ir Zaļā karte, kā arī citu nozīmīgu informāciju, kas aktuāla tiem, kuriem jāiegādājas OCTA polise. Mājaslapa ltab.lv Kasko un Octas palīdzēs noformēt vēl izdevīgāk!

LTAB nodrošina arī , piemēram, pārbaudīt OCTA un Bonus-malus datus vai iegūt izziņu par personas apdrošināšanas vēsturi.

Turpat arī visa saistošā informācija par sistēmu – piemēram, apdrošināšanas sabiedrības, pie kurām iegādājama Octa polise, normatīvie akti, kā arī noderīgas lietas ekspertiem.

Octas pieejamas pie dažādiem apdrošinātājiem, tādēļ ērtībām LTAB mājaslapā pieejama atbildīgā apdrošinātāja meklēšanas iespēja un sūdzību pieteikšana.

MOBILĀ APLIKĀCIJA KATRA AUTOVADĪTĀJA ĒRTĪBĀM

Klientu ērtībām izveidota visām mobilām ierīcēm draudzīgā mobilā aplikācija, kas ļauj uzzināt ne vien to, kur pieejamas lētas Octas, bet sekot līdzi arī citai aktuālai informācijai, piemēram, par Bonus-Malus klasi. Tāpat, ar šo aplikāciju iespējams apdrošinātājam nosūtīt informāciju par satiksmes negadījumu. Lai nepalaistu garām brīdi, kad jāatjauno sava Octa polise, vari pieteikties atgādinājumam par tās derīguma termiņa beigu tuvošanos.

Lejupielādē aplikāciju bez maksas un izbaudi visas tās sniegtās priekšrocības – uzzini, kur iespējams iegādāties lētas Octas un saņem informāciju, lai kur Tu atrastos. Ar aplikāciju Octas vēl ērtāk pieejamas!

Ar ltab.lv Kasko un Octas pieejamas vēl izdevīgāk! Šobrīd bez transportlīdzekļu apdrošināšanas neiztikt, tādēļ ltab.lv Kasko un Octas palīdzēs atrast pēc iespējas vienkāršāk.

Ltab.lv – lētas Octas ikvienam. Ieskaties un pieņem gudru lēmumu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *