Kur meklēt oriģinālas dāvanas?

Nepieciešama dāvana kādam īpašam dzīves notikumam, bet ir vēlme pārsteigt ar ko oriģinālu? Interesantas dāvanas atrast ne vienmēr ir ļoti vienkārši, taču labs variants ir izvēlēties kādu no piedzīvojumu dāvanām. Piedzīvojumu dāvanas garantēs pozitīvas emocijas un var kļūt par elpu aizraujošu pieredzi.

Visdažādākās dāvanu idejas vari atrast internetā – tur pieejamas dažādas interesantas dāvanas. Piemēram, ja dāvana nepieciešama sievietei, vari uzdāvināt SPA vai masāžas salona apmeklējumu, romantisku izjādi ar zirgiem vai izsmalcinātas vakariņas. Atkarībā no interesēm un iespējām, noderēt var arī citas dāvanu idejas, piemēram, laba dāvana var būt lidojums ar lidmašīnu vai lēciens ar izpletni. Lai arī kāda būtu izvēle, šāda tipa dāvana sniegs nebijušas sajūtas un ļaus gūt pozitīvas emocijas.

Šaušana nepiedzīvotām emocijām

Meklējot interesantas dāvanas stiprā dzimuma pārstāvjiem, jāņem vērā, ka viņiem patīk izaicinājumi. Tieši tādēļ tādas aktivitātes kā kartings vai šaušana, ir piemērotas dāvanas vīrietim. Tagad kartings ir daudzu iecienīts – kartings pieejams vairākās trasēs , kas ik dienas pulcē azartiskus šoferus. Turklāt kartings var būt laba atpūta kā vienatnē, tā divatā vai pat kopā ar draugiem. Kartings iecienīts arī darba kolektīvu vidū. Tiem, kuriem patīk azarts un ātrums, kartings būs piemērota dāvana.

Arī šaušana var būt kā lieliska dāvana kādam. Viens no variantiem ir šaušana ar loku brīvdabas šautuvē pieredzējušu instruktoru vadībā. Šaušana ar loku piemērota dažādām vecuma grupām – katrs var iejusties Robina Huda lomā! Otra iespēja ir šaušana ar kara ieročiem. Šāda šaušana dos iespēju izbaudīt azartu un pacelt adrenalīna līmeni nebijušos augstumos. Tāpat interesanta var būt arī šaušana pa kustīgiem mērķiem.

Protams, lielisks risinājums, ja tiek meklētas dāvanas vīrietim, ir ne vien kartings vai šaušana, bet arī citi piedzīvojumi, piemēram, brauciens ar Lamborghini Gallardo vai krosa motociklu, piedzīvojuma parka apmeklējums vai kāda cita prātā paliekoša aktivitāte. Variantu ir daudz – atliek tikai izvēlēties, kuras dāvanas vīrietim būs atbilstošākās.

Labākās dāvanas – tās, kas no sirds!

Bet, ja nepieciešamas dāvanu idejas bērniem, kā interesantas dāvanas var kalpot, piemēram, gleznošanas kursi, boulinga ballīte vai ūdens bumbas piedzīvojums – jebkas, kas garantē jautrību vai iespēju apgūt jaunas prasmes.

Dāvanu idejas ir daudz – atliek vien atrast piemērotāko. Lieliskas dāvanas vīrietim, sievietei vai bērnam būs tās, kas pasniegtas ar izdomu un no sirds!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *