Kvalitatīva aprīkojuma īre

Ikvienam pasākumam – vai tās būtu Ziemassvētku vai gadumijas balles, kāzas, dzimšanas dienas svinības, bankets vai jebkas cits – vienmēr vajadzīgs inventārs. Nomas pasākumu inventārs ir vienmēr kvalitatīvs, labā vizuālajā un tehniskajā stāvoklī, savukārt pērkot, rodas problēmas – kur to uzglabāt, kā pienācīgi kopt? Šie iemesli lielai daļai cilvēku liek izvēlēties pasākumu aprīkojuma nomu. Aprīkojuma nomu dažāda veida vajadzībām piedāvā arī  Akuratspasakums.lv.  Papildus inventāra nomai, lielu daļu pasūtījumu uzņēmuma speciālisti arī piegādā, montē un demontē. Tās nomas preces, kuras ir viegli uzstādāmas, iespējams montēt un demontēt arī pašiem iznomātājiem, tomēr lielāko daļu uzstāda pasākumu aprīkojuma servisa darbinieki, jo ir jāzina, kā pareizi inventāru uzstādīt.

Uzzini vairāk- http://akuratspasakums.lv/kreslu-noma!

Pasākumam, kas tiek rīkots ārpus telpām noderīga būs telts noma. Tā ir iespēja izvēlēties kādu no dažādo formu un izmēru teltīm. Piedāvājumā teltis gan mazākiem, gan vērienīgiem pasākumiem. Atliek tikai izvēlēties!

Nojumes noma – izdevīgs variants, kuru izmanto dažāda mēroga pasākumos – piemēram,  pilsētas vai Dziesmu Svētkos, festivālos, tirdziņos un citviet. Ņemot vērā katra konkrētā pasākuma specifiku un citus faktorus, arī nojumes nomas izmaksas ikreiz būs atšķirīgas.

Savukārt, ja aktuāla galdu noma , uzņēmums piedāvā izīrēt klasiskos apaļos banketu galdus, kam ir tumši pelēks metāla rāmis ar gaišas krāsas koka virsmu Tāpat izvēlei arī cita veida galdi, kas papildinās visu veidu pasākumus.

Ja papildus vajadzīgi arī piemēroti krēsli, izmanto iespēju saņemt arī tos! Krēslu noma ir ne tikai veids, kā iegūt nepieciešamo inventāra skaitu pasākumam, bet arī iespēja atvieglot pasākuma rīkošanas procesu, .

Galdu un krēslu noma – izdevīgs risinājums ikreiz, kad vajadzīgs noteikts krēslu un galdu skaits.

Ja paredzēts pasākums, kurā labi iederētos saliekamā skatuve, izvēlies Akuratspasakums.lv lieliskos piedāvājumus. Sortimentā saliekamas skatuves, kuras iespējams izvietot dažādās formās . Visām skatuvēm ir arī pakāpieni. Tāpat iespējams izvēlēties starp dažādu izmēru skatuvēm -tas ļaus izvēlēties konkrētajam pasākumam nepieciešamo.

Ja rīkojat pasākumu ar sēdēšanu pie galdiem, noderīgi būs galdi un soli. Lai pasūtītu vajadzīgo daudzumu, jārēķinās, ka pie viena galda ērti var sasēsties astoņas personas. Galdu un solu salikšanu var veikt gan firmas darbinieki, gan klienti paši. Galdu un krēslu salikšana ir veicama viegli un samērā ātri, jo metāla konstrukcijas kājas gan galdam, gan krēsliem fiksējas ar klipšiem.

Akuratspasakums.lv piedāvātās apgaismes lampas – efektīvs risinājums ikvienā pasākumā. Piedāvājumā arī vairāki citi gaismas sistēmu risinājumi – piemēram, gaismas galdi.

Akuratspasakums.lv – lielisks partneris pasākumu organizēšanā. Neatkarīgi no tā, kāda veida pasākums tiek rīkots, ziniet, ka Akuratspasakums.lv piedāvājumā izdevīga telšu īre, kā arī cita veida pasākumu aprīkojums – apgaismes elementi, paklāji, galdu un krēslu īre, kā arī daudz citu praktisku un efektīvu lietu. Ieskaties akuratspasakums.lv, lai uzzinātu vairāk!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *