Lētas ziemas un vasaras riepas- Pirelli Key Point

Pirelli Key Point riepu centros var iegādāties dažādu modeļu auto riepas, akumulatorus, kā arī citas mašīnu komponentes; paralēli iespējams saņemt arī konsultācijas.

KĀDAS PRIEKŠROCĪBAS SNIEDZ ZIEMAS RIEPAS?

Nav noslēpums – ziemas riepas paredzēts izmantot tad, kad uz ceļiem ir sniegs un ledus, savukārt gaisa temperatūra ir pazeminājusies. Bet kas tiek darīts, lai garantētu, ka ziemas riepas šādos apstākļos kalpo maksimāli labi? Šīm riepām ir speciāls protektors, kas palīdz pārvietoties ar auto ievērojami drošāk, kā arī samazina bremzēšanas ceļu. Bet gumijas sastāvs (ziemas riepas ir mīkstākas) garantē to, ka attiecīgās riepas ir veiktspējīgākas, kad valda auksts laiks.

LĒTAS RIEPAS, AUGSTVĒRTĪGA KVALITĀTE – PIRELLI KEY POINT

Lētas riepas, kā arī jautājums par tirdzniecības vietām, kur tās nopirkt, ir plaši izplatīts. Bet, pateicoties Pirelli Key Point riepu servisiem, atbilde uz attiecīgo jautājumu ir ātri atrodama. Te atrodamas lētas riepas ar ļoti labu veiktspēju gan ikdienas braukšanai, gan autosacīkstēm. Tādēļ, ja lētas riepas ir tas, kas nepieciešams, noteikti atcerieties par Pirelli Key Point riepu centriem.

LAI BRAUKTU ĒRTI, JĀIEGĀDĀJAS KVALITATĪVAS RIEPAS UN DISKI

Auto riepas un diski nosaka vairākus faktorus, kas būtiski ietekmē automašīnas vadīšanu. Tādēļ Jums jābūt informētam – riepas un diski dažādos variantos pieejami Pirelli Key Point riepu autocentrā. Turklāt te atrodamās riepas un diski ir ar ļoti labu attiecību starp cenu un kvalitāti. Ņemot vērā, ka Baltijas valstīs izvietoti vairāk nekā piecdesmit attiecīgie autocentri, jebkurā gadījumā varēsiet atrast kādu centru, kas atrodas netālu no Jūsu majām.

KAM JĀPIEVĒRŠ VĒRĪBA, IEGĀDĀJOTIES VASARAS RIEPAS?

Vasaras riepas spēj ietekmēt ne vien pārvietošanās ērtumu un drošību, bet arī citus parametrus. Piemēram, protektora raksts ietekmē rites pretestību, un no tā ir atkarīgs degvielas patēriņš. Protektors arī nosaka to, kāds ir vasaras riepas bremzēšanas ceļa garums. Vasaras riepas tiek izgatavotas dažādiem ceļu veidiem, tādēļ uzmanību jākoncentrē arī šim apstāklim. Ja Jums kāds no attiecīgajiem aspektiem ir neskaidrs, palīdzēt spēs Pirelli Key Point darbinieki.

AUTO RIEPAS UN TO APKOPE

Auto riepas mūžs atkarīgs no vairākiem faktoriem. Piemēram, pārvietojoties sportiski, auto riepas sāk dilt daudz ātrāk. Uzmanību vajag pievērst arī tam, vai auto riepas ir ar pietiekamu gaisa spiedienu tajās. Nodilumu rada arī pārāk liels automašīnas svars vai problēmas ar ritošo daļu.

Ņemot vērā visu nupat minēto informāciju, skaidrs ir viens – ja Jums vajadzīgas labas kvalitātes lētas riepas, jānāk uz vietni www.pkp.lv vai – vēl labāk – kādu no Pirelli Key Point riepu centriem nekavējoties!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *