Meklē teltis pasākumiem?

akurats.lvTeltis pasākumiem ir labs variants, kā nodrošināties pret nejaukiem laikapstākļiem, piemēram, lietu vai vēju. Bet — kur teltis pasākumiem iespējams iznomāt? Ja Tev radies šāds jautājums, dodies uz Akurats.lv.

 Šeit atradīsi gan izmēros mazas teltis nelieliem pasākumiem, gan teltis pasākumiem ar vairāk nekā 1500 kvadrātmetru lielu platību. Līdz ar to labākās teltis pasākumiem šeit spēsi atrast būtībā vienmēr neatkarīgi no ieplānotā viesu skaita un sarīkojuma estētiskajiem uzstādījumiem.

NOJUMES NOMA ĻAUJ ĪSTENOT LABU BALLĪTI

Jāpiebilst arī, ka nojumes noma pie Akurats.lv sevī iekļauj dažādas priekšrocības. Šeit telts nojumes iespējams dažādi modificētas, piemēram, ieklājot grīdu vai norobežojot telpas ar sienu palīdzību. Kā arī — uzņēmumā darbojas cilvēki ar ievērojamu pieredzes bagāžu attiecīgajā jomā, kuri spēs saprast, kādas nojumes noma Tavā gadījumā būs vispiemērotākā. Jāņem vērā , ka nojumes noma nav uzņēmuma vienīgais pakalpojuma veids;  īrē atrodamas tādas lietas kā krēsli un dīvāni, ieklājamās grīdas, paklāji un apgaismojums, līdz ar to pasākuma vietai vajadzīgo varēsi iznomāt vienviet. Turklāt Akurats.lv piedāvā arī visa nepieciešamā piegādi un arī montāžu un novākšanu.

UZŅĒMUMA KLĀSTĀ ARĪ STĀVGALDU NOMA

Kas ir stāvgaldu noma, kā arī — kuros gadījumos šis galdu veids ir piemērotākais? Pie šiem galdiem galvenokārt nesēž, tos pielieto, lai uz tiem uzliktu dažādas lietas, galvenokārt uzkodu plates un dzērienus. Stāvgaldu noma piedāvā galdus pelēkā metālā tonī. Galdu virsma ir apaļa, ar 85 centimetru diametru, līdz ar to šie galdi nav daudz vietas aizņemoši, taču tajā pašā laikā virsmas izmērs ļauj uz tiem uzlikt pietiekami daudz uzkodu un pudeļu. Ja esi sapratis, ka vajadzīga stāvgaldu noma, apmeklē Alkurats.lv mājaslapu!

AR KO NODARBOJAS UZŅĒMUMS AKURATS.LV?

Akurats.lv uzņēmums radīts pirms vairāk nekā 10 gadiem, un šajā laika periodā tas ir kļuvis par plašāko telšu iznomātāju Latvijas teritorijā. Bet tas nebūt nav viss — Akurats.lv sniedz iespēju izīrēt arī dažādu cita veida aprīkojumu, teiksim, gāzes sildītājus, apgaismes lampas, teltis ar sienām, garderobi un vairākas citas lietas. Tas arī ir viens no šī uzņēmuma plusiem — visu nepieciešamo lieliskai ballītei vari izīrēt vienkopus. Kā arī — Akurats.lv savus pakalpojumus sniedz gan Latvijā, gan arī pārējās Baltijas valstīs. Noderīgi zināt arī, ka uzņēmuma darbinieki veic arī nepieciešamo lietu piegādi, montāžu un demontāciju.

Lai pasākums izdotos, izmanto Akurats.lv piedāvātās īres iespējas — piesakies tām nekavējoties!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *