Moderna un laikmetīgi iekārtota trenažieru zāle

Divi atlētiski cilvēki – vīrietis un sieviete – tā ir jaunā fitnesa kluba vizuālā identitāte. Te ir gan trenažieru zāle, gan fitnesa klubs, kur tiek organizētas aerobikas nodarbības. Funkcionālais treniņš ir uz rezultātiem orientēts veids, kā parūpēties par ķermeni. Sporta klubs – neitrāla teritorija, kurā likt savam ķermenim justies labi un kādēļ gan neizmantot iespēju “Sporta kluba abonements”, jo tā ir izcila dāvana.

Sporta zāle – iespēja paaugstināt savu fizisko un garīgo stāvokli īsā laika periodā

Aerobikas nodarbības tiek organizētas 2 telpās, ko nodrošina sporta klubs. Fitnesa klubs ir moderni labiekārtots ar plašu zāli ar lielu platformu nodarbību vadītājm. Svaru zāle ir aprīkota ar papildus inventāru:

 • lielajām bumbām,
 • speciālajām pilates bumbām,
 • hantelēm un smaguma stieņiem.

Funkcionālais treniņš parasti tiek organizēts vienā no abām telpām, kurā izvietoti statiski boksa maisi, kuri pēc vajadzības var tikt izmantoti boksa vai citu tuvcīņu nodarbībām. Lai to iegūtu, jāizvēlas sporta kluba abonements.

Trenažieru zāle un fitnesa klubs ir labiekārtoti ar plašām telpām un pasaules līmeņa aprīkojumu. Sporta klubs ir aprīkots ar moderniem treniņu rīkiem. “Life Fitness” ir pasaulē atpazīstamākais fitnesa iekārtu zīmols, kas sekmē pilnvērtīgas aerobikas nodarbības. Sporta klubs īsteno arī iespēju atpūsties pēc garas treniņu sesijas. Life Fitness treniņrīki ir pieejami gan iespējas funkcionālais treniņš laikā, gan, ja ir nokārtots Sporta kluba abonements.
Bioloģiski ir iekārtots, ka metabolisms ir aktīvāks rīta stundās, bet pēcpusdienā tie kļūst lēnāki, tāpēc funkcionālais treniņš un aerobikas nodarbības ir jātrenējas no rīta puses. Jāņem vērā, ka sporta klubs un trenažieru zāle ir atvērti arī vakaros, kas sekmē metabolismam arī vakarā funkcionēt intensīvāk. Sporta kluba abonements ir labs risinājums tad, ja vēlies zaudēt svaru. Rūpēties par savu ķermeni ir ne vien patīkami, bet arī forši un to var palīdzēt veikt lieliski aprīkots fitnesa klubs.

Aerobikas nodarbības, kas veicina metabolismu

Sporta kluba abonements nodrošina plašu aktivitāšu klāstu:

 • STEP aktīvās aktivitātes notiek izmantojot regulējama augstuma platformu (organizē fitnesa klubs);
 • STEP treniņu laikā izkustās viss ķermenis (organizē sporta klubs un tā trenažieru zāle);
 • STEP ir lielisks sporta veids sēžas un kāju muskulatūras, sirds – asinsvadu sistēmas stiprināšanai (veiktspējīgāks nekā aerobikas nodarbības);
 • VARIO nodarbībās īpaša uzmanība tiek veltīta elpošanai, sirdij un muskulatūrai (līdzīgs kā funkcionālais treniņš).

Fitnesa klubs ar lieliski labiekārtotām telpām un personālsasatāvu veicinās efektīvu sportošanu.|Papildus iespējas ikvienam klientam, kuram ir Sporta kluba abonements:

 • CORE nodarbības ir augstas fiziskās slodzes aerobikas nodarbības, kas teicami sekmē sirdsdarbību (tāpat kā funkcionālais treniņš);
 • FAT BURNER nodrošina efektīvu lieko tauku sadedzināšanu. Šīs nodarbības palīdz zaudēt lieko svaru un stiprināt organismu.
 • ABS + Stretch nodarbībās tiek stiprināta vēdera preses, muguras, sānu muskulatūra.

Paaugstini ķermeņa tonusu ar pilnvērtīgām sporta nodarbībām! Gan trenažieru zāle un fitnesa klubs, gan sporta klubs sekmēs ķermeņa sakārtošanu.|Interesantas nodarbības ikvienam, neatkarīgi no dzimuma, ko garantē sporta kluba abonements:

 • pilates vingrojumu sistēma dod labsajūtu un emocionālo pacēlumu, kā arī teicamu ķermeņa stāvokli;
 • “total body workout” treniņi ietver spēka vingrojumu kompleksu ķermeņa reljefa veidošanai;

Gadījumā, ja iepriekš neesi sportojis, labi piemērotas nodarbības ir veselības vingrošana, pilates, joga un kalnatlētika. Un vēl vairāk – te ir iespējams izmantot šādus pakalpojumus:

 • Trenažieru zāle, kurā tiek īstenots funkcionālais treniņš;
 • Fitnesa klubs, kurā notiek aerobikas nodarbības.

Sporta klubs – vieta Tavai fiziskajai izaugsmei!}

Sporta kluba abonements ietver lieliskus risinājumus, piemēram:

 • iespēju apmeklēt sporta nodarbības neregulāri,
 • laika abonements 1, 3, 6 vai 12 mēnešiem.

Trenažieru zāle un svaru cilāšana, aeorobikas nodarbības un funkcionālais treniņš – tā ir tikai daļa no iespējām, ko garantē sporta klubs. Uzzini vairāk par iespējām, ko nodrošina fitnesa klubs! Sāc sportot un sagatavojies interesantai vasarai!

Izvēlies pilnvērtīgus treniņus. Piesakies iespējām, ko nodrošina sporta klubs (aerobikas nodarbības un funkcionālais treniņš)!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *