Moderna vieta konferencēm un relaksētai atpūtai

Rīkojot pasākumus vai atpūtu draugu un ģimenes lokā, vajadzīga arī piemērota vieta, kur to organizēt. Šobrīd daudzu novērtēti ir atpūtas kompleksi, jo tie nodrošina plašu piedāvājumu klāstu.

Ja rīko konferenci, bet trūkst piemērotas telpas, piemērots variants ir konferenču zāles noma. Konferenču zāles noma dod iespēju izvēlēties konkrētajam notikumam piemērotu telpu. Turklāt bieži vien konferenču zāles noma iekļauj arī papildu iespējas, piemēram, visu vajadzīgo aprīkojumu, maltītes, tēju, kafiju un pat nakšņošanu .

Vairāk info atradīsi šeit- https://www.baltvilla.lv/konferences/telpas/

 

Restorāns un veselības centrs

Konferenču zāles noma ir tikai viens no atpūtas kompleksu piedāvājumiem. Tur bieži pieejams arī restorāns un dažādas veselību un skaistumu veicinošas procedūras.

Restorāns lieliem un maziem svētkiem

Labs restorāns sniedz baudījumu ne vien garšas kārpiņām. Lieliska gaisotne un teicama apkalpošana ir tie aspekti, kas garantē, ka restorāns tiek apmeklēts atkal un atkal. Restorāns tiek apmeklēts dažādos notikumos – gan tad, kad vienkārši gribas atpūsties, gan arī svētkos un citos īpašos notikumos. Restorāns ir labs variants arī, piemēram, kāzu rīkošanai. Bieži restorāns piedāvā daudzveidīgu ēdienkarti ikvienai gaumei, taču, lai būtu patiešām pārliecināts par izvēli, pirms tam svarīgi iepazīties ar ēdieniem, ko konkrētais restorāns nodrošina.

Izbaudi pilnvērtīgu atpūtu ar slinga terapiju, zemūdens masāžu , kā arī citiem rehabilitācijas centra piedāvājumiem

Mūsdienīgs atpūtas centrs spēj nodrošināt vēl daudz vairāk, piemēram, veselības un sporta centra pakalpojumus. Tā ir laba iespēja pārliecināties, kāda ir slinga terapija vai izbaudīt relaksāciju, ko sniedz zemūdens masāža.

Slinga terapija tiek izmantota, lai panāktu uzlabojumus kustību aparātā (muskuļos, locītavās un kaulos). Slinga terapija paredz, ka pacienta ķermenis tiek iekārts saitēs, kas palīdz fizioterapeitam labāk vadīt, koriģēt un kontrolēt pacienta kustības. Slinga terapija spēj palīdzēt dažādos gadījumos, piemēram, ja ir X vai O veida kājas, neiroloģiski traucējumi, bronhiālā astma.

Arī zemūdens masāža tiek izmantota gan profilaktiskos, gan ārstnieciskos nolūkos. Zemūdens masāža uzlabo asinsriti un atslābina, tomēr tiek izmantota arī  ārstējot kustību – balsta aparātu, saišu sastiepumu, osteohondrozes un traumu gadījumos. Zemūdens mašāza uzlabo sirds-asinsvadu sistēmas darbību, uzlabo vielu maiņu, labvēlīgi iedarbojas uz locītavu un saišu sistēmu, paātrina limfas plūsmu.

Konferenču un citu pasākumu rīkošana, restorāns, procedūras veselības uzlabošanai, piemēram, zemūdens masāža… izbaudi visas atpūtas kompleksu nodrošinātās iespējas!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *