Naudas aizdevumi lieliem un maziem plāniem- ViaSMS

Dzīve mēdz būt pārsteigumu pilna – arī neparedzēti tēriņi ir daļa no tiem. Tieši tāpēc radīts moderns risinājums – aizdevumi, kurus saņemt var vien dažu minūšu laikā.

Lai arī aizdevumi pieejami pie dažādiem kredītdevējiem, ikviens vēlas aizņemties izdevīgi un droši. Savas plānus vari realizēt aizņemoties izdevīgi no ViaSMS – tas ir viens no populārākajiem ātro kredītu sniedzējiem Latvijā. Aizdevējs piedāvā draudzīgas atlaides un piedāvājumus gan jaunajiem, gan esošajiem klientiem, turklāt tiek piedāvāti dažāda apjoma aizdevumi. Naudas aizdevums no šī aizdevēja palīdzēs visdažādākajos brīžos.

ĪSTERMIŅA UN ILGTERMIŅA AIZDEVUMI

Situācijās, kad mazliet pietrūkst līdz algai, laba iespēja ir  naudas aizdevums līdz algai, kas pieejams līdz pat 700 eiro apmērā. Jāatceras gan, ka , aizņemoties pirmo reizi, maksimālā aizdevuma summa ir mazāka – 350 eiro. Savukārt, kredītu noformējot otro reizi, summa tiek palielināta līdz 500 eiro.

Savukārt lielāku dzīves plānu īstenošanai labs risinājums būs naudas aizdevums līdz pat EUR 1500. Lai kredīta noformēšanas process būtu ērtāks, aizdevējs piedāvā saskaņot finansiālās iespējas ar ikmēneša maksājumu apjomu, sadalot kopējo līguma summu vienādos maksājumos laika periodā no 3 līdz 12 mēnešiem. Tā, izvēloties īsāku vai garāku atmaksas termiņu, varēsi sabalansēt savus ikmēneša ienākumus ar izdevumiem. Nav svarīgi, kāda apmēra naudas aizdevums vajadzīgs, tas tiks izsniegts bez ķīlas un galvojuma! ViaSMS aizdevumi ļaus saņemt naudu tad, kad tas ir aktuāli!

Tāpat kā pie citiem kredītdevējiem, arī pie ViaSMS ir kredīts bez maksas. Kredīts bez maksas – tā ir izdevīga iespēja tiem, kas aizņemas pirmo reizi. Saņem sev nepieciešamo kredīta summu un nepārmaksā ne centa! Kredīts bez maksas ir ne tikai izdevīgs risinājums, bet arī iespēja iepazīties ar aizdevēja darbību bez riska.

KĀ NOFORMĒT AIZDEVUMU?

ViaSMS aizdevumi piesakāmi internetā, jebkurā izdevīgā laikā. Jāņem vērā tikai, ka pieteikums tiks izskatīts un naudas aizdevums izsniegts kredītdevēja darba laika ietvaros, kas ir darba dienās no 8.00 līdz 22.00, bet brīvdienās no plkst. 9.00 līdz 22.00. Šī kredītdevēja naudas aizdevums pieejams tiem Latvijas republikas iedzīvotājiem, kas sasnieguši vismaz 20 gadu vecumu. Lai aizdevumi tiktu piešķirti, būtisks ir arī ienākumu līmenis un kredītvēsture – tai jābūt labai.

ViaSMS aizdevumi – lieliem un maziem dzīves plāniem. Aizdevumi ir piemērots risinājums arī tad, ja nauda nepieciešama steidzami – uz norādīto bankas kontu naudas aizdevums tiks pārskaitīts aptuveni 15 minūtēs.

Lai arī aizdevumi ir vienkārša iespēja, esi atbildīgs un aizņemies pārdomāti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *