NE VIEN KLASISKA TELŠU NOMA, BET ARĪ INOVATĪVA GAISMAS GALDU NOMA

Visdažādāko pasākumu iekārtojuma pakalpojumu piedāvātāji Akurats.lv lielajā piedāvājumā būs ne vien nojumes īre un telšu noma, bet arī pat tādi pakalpojumi kā bāra letes noma vai bāra letes noma. Arī tādā gadījumā, ja vajadzīgi gāzes sildītāji terasēm, šis būs labākais uzņēmums, kurā doties pēc palīdzības.

GAISMAS GALDU NOMA MŪDIENĪGIEM PASĀKUMIEM

Tādā gadījumā, ja rīkojat pasākumu un gribēsiet tai stilīgu piesitienu, tad Jums būs nodeŗiga gaismas galdu noma. Gaismas galdu noma nodrošinās Jūsu organizētajam pasākumam mūsdienīgus, košus gaismas galdus, kuri īpaši labi izskatīsies tumšās svinību vietās vai nakts stundās ārā. Lai atvieglotu pasākuma iekārtošanas procesu, tad gaismas galdu noma pie uzņēmumam Akurats.lv būs pilna servisa pakalpojums – tie tiks arī piegādāti, salikti un izjaukti pēc pasākuma beigām.

 

JA ORGANIZĒJAT PASĀKUMS ĀRĀ – TELŠU NOMA BŪS OBLIGĀTI NEPIECIEŠAMA

Tad, ja tiek plānots sarīkojums dabā, Jums visdrīzāk interesēs nojumes īre vai telšu noma. Elegantas un ērtas nojumes īre pasargās sarīkojuma viesus no pēkšņām laika apstākļu izmaiņām un lietus. Pat, ja nebaidāties no negaidīta, telšu noma noderēs arī tam, lai aizsargātu sarīkojuma apmeklētājus un klāto galdu arī no tiešiem saules stariem. Pie uzņēmuma AKurats.lv nojumes īre un telšu noma būs parocīga un viegla, jo nojumes Jums atvedīs un samontēs Akurats.lv eksperti.

 

BĀRA LETES NOMA ELEGANTĀKAI DZĒRIENU SERVĒŠANAI

Ballītēs, kur ir domāts apmeklētājiem piedāvāt dažādus kokteiļus, noderēs iespēja nomāt bāra leti. Uzņēmums Akurats.lv nodrošinātā bāra letes noma ļauj Jums izvēlēties konkrētajam pasākumam atbilstošu bāra letes dizainu. Lai bāra stūrītis būtu pilnībā iekārtots, bāra letes noma var tikt pasūtīta komplektā arī ar tai pielāgotiem bāra krēsliem.

 

GĀZES SILDĪTĀJI TERASĒM PARŪPĒSIES PAR JŪSU VIESU KONFORTA SAJŪTU

Lai atmosfēra pasākumā būtu lieliska, ir nozīmīgi, lai tā viesiem visu laiku būtu silti – to palīdzēs garantēt gāzes sildītāji terasēm. Uzņēmuma Akurats.lv piedāgātie gāzes sildītāji terasēm būs ne tikai noderīgi, bet arī lieliski iederēsies kopējā sarīkojuma atmosfērā.Akurats.lv plašajā piedāvājumā ir ne tik vien bāra letes, nojumes un gāzes sildītāji terasēm – ar visu lielo piedāvājumu Jūs varat pašam iepazīties interneta mājaslapā www.akurats.lv!

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *