No cik gadiem pieejams ātrais interneta kredīts?

Neparedzētas situācijas, kad svarīgi papildu naudas līdzekļi, nav nekas neparasts. Tādos brīžos kāds izmanto iepriekš veidoto uzkrājumu, taču, ja tādas iespējas nav, jāatrod iespējas aizņemties. Tādās situācijās par piemērotu variantu var kļūt ātrais aizdevums.

DIVI AIZDEVUMA VARIANTI KREDĪTŅĒMĒJU ĒRTĪBĀM PIE VIASMS

Šobrīd, kad kredīti online pieejami pie dažādiem aizdevējiem, viegli apjukt daudzveidīgajā piedāvājumā. Apzinoties klientu dažādās situācijas, aizdevējs ViaSMS nodrošina vairākus aizdevuma variantus – kredīti online pie šī aizdevēja pieejami gan tad, ja vajadzīgs neliels aizdevums, gan arī tad, ja vajadzīgā naudas summa ir lielāka. ViaSMS online kredīti iedalāmi divās daļās – aizdevums līdz algai jeb īstermiņa kredīts un naudas kredīts lielāku dzīves plānu īstenošanai. Lai arī kāda būtu Tava vajadzība, ViaSMS kredīti online var kļūt par labu risinājumu. Tomēr jāatceras, ka kredīti online ir atbildība, tādēļ tie jānoformē pārdomāti.

Ātrais aizdevums ir noformējams salīdzinoši īsā laika posmā – pieteikšanās notiek izvēlētā aizdevēja mājas lapā. Ātrais aizdevums visbiežāk pieejams bez ķīlas un galvojuma. Šobrīd ātrais aizdevums pieejams pie dažādiem kredītdevējiem, tāpēc ikviens var atrast savai situācijai piemērotāko risinājumu.

CIK NOZĪMĪGA IR KREDĪTVĒSTURE?

Lai kredīta aizdevums būtu pieejams, jāņem vērā daži kritēriji – piemēram, vecuma ierobežojums. Visbiežāk kredīta aizdevums tiek izsniegts sākot no 20 gadiem, taču joprojām ir kredītdevēji, kas savus pakalpojumus piedāvā, piemēram, no 19 gadiem. Jāsaka , ka no 19 gadiem ātrais aizdevums tiek izsniegts vairs tikai pie dažiem kredītdevējiem. Tas, ka kredīts no 19 gadiem ir kļuvis par maz pieejamu iespēju, saistīts ar vienošanos, ko noslēguši vairāki aizdevēji – lai veicinātu atbildīgu kredīta noformēšanu, kredītdevēji savus pakalpojumus piedāvā no 20 nevis, piemēram, no 19 gadiem.

Vēl viens nozīmīgs kritērijs ir kredītvēsture. Kredīts ar sliktu kredītvēsturi pieejams nav. Tas nozīmē, ka, lai saņemtu aizdevumu, kredīta ņēmējam nedrīkst būs nenokārtotu parādsaistību vai kavētu kredītmaksājumu. Ņemot vērā, ka kredīts ar sliktu kredītvēsturi nav pieejams, nepieciešamības gadījumā jāmeklē citi risinājumi, piemēram, jāaizņemas no draugiem .

Īstermiņa kredīts pie ViaSMS ļauj aizņemties līdz pat 700 eiro . Jāatceras, ka jaunajam klientiem īstermiņa kredīts tiek izsniegts ne vairāk kā 350 eiro apjomā. Aizņemoties atkārtoti, varēsi saņemt 500 eiro lielu aizdevumu.

Lielāku mērķu realizēšanai noderīgs kredīta aizdevums līdz 1500 eiro apmērā. Tā atmaksas termiņš – no 3 līdz 12 mēnešiem. Kredīta aizdevums noformējams bez liekām formalitātēm no jebkuras vietas Latvijā. Viss, kas nepieciešams – dators ar interneta pieslēgumu, mobilais tālrunis un bankas konts kādā no Latvijā strādājošām bankām. Noformējot kredītu, jāielāgo, ka pie ViaSMS nav pieejams kredīts ar sliktu kredītvēsturi. Tāpat jāizvērtē arī maksātspēja.

ViaSMS var kļūt par piemērotu variantu gan tad, kad nepieciešams īstermiņa kredīts, gan arī tad, ja nepieciešams ilgtermiņa kredīta aizdevums. Tomēr, lai kredīta aizdevums nekļūtu par iemeslu problēmām, būtiski aizņemties atbildīgi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *