OCTA – katram motorizētam transportlīdzekļim vajadzīga apdrošināšana

Parādoties arvien jaunām apdrošināšanas firmām, būtisks palicis jautājums par to, kur tad īsti iegādāties sev nepieciešamos apdrošināsanas pakalpojumus. Ja arī Tu meklē atbildi uz attiecīgo jautājumu, palīdzēt varēs iizi.lv.

OCTA polise obligāti jāiegādājas ikvienam satiksmē esošam motorizētam transporta līdzeklim, un tā pieejama vietnē iizi.lv. Ja noticis ceļu satiksmes negadījums (CSN), vainīgā transportlīdzekļa OCTA apdrošinātāji kompensē likumā noteiktos zaudējumus negadījumā iesaistītajiem, kas nav atzīstami par vainīgiem negadījuma izraisīšanā. OCTA atlīdzina gan mantai, gan arī personai nodarītu kaitējumu. OCTA apdrošināšanas maksimālā izmaksājamā summa sasniedz 5 000 000 eiro (zaudējumiem, kas radīti personai) un 1 000 000 eiro, ja zaudējumi attiecināmi uz mantu.

KASKO apdrošināšana garantē kompensāciju dažādās situācijās

Iztēlojies situāciju – uzsākot dienas gaitas pamani, ka Tavu transportlīdzekli sabojājis nolūzis koks. Ja gribi, lai šādu un pārējo situāciju gadījumā, kad Tavam automobilim nodarīti ar Tevi nesaistīti bojājumi, varētu tikt saņemta atlīdzība, piesakies KASKO polisei. KASKO, atšķirībā no OCTA, nav obligāta, bet tajā iekļautas daudz vairāk situācijas, par kurām varēsi saņemt atlīdzību. KASKO vari pieteikt arī vietnē iizi.lv.

Ja meklē piemērotāko apdrošināšanas polisi, apmeklē iizi.lv

Apmeklējot vietni iizi.lv, top skaidrs, ka šī uzņēmuma darbiniekiem rūp savi klienti, jo bez plaša profila piedāvājumiem iespējams atrast visu vajadzīgo informāciju, kas ļaus izvēlēties Tavām vēlmēm atbilstošāko risinājumu. Jāpiemin arī, ka Iizi.lv savus pakalpojumus piedāvā ne tikai privātpersonām, bet arī uzņēmumu vadītājiem, tāpēc, kad gribi iegūt kvalitatīvus, daudzveidīgus un saprotamus apdrošināšanas pakalpojumus, Iizi.lv ir tieši tas, kas nepieciešams.

KASKO kalkulators palīdz vienkārši noskaidrot izdevīgāko piedāvājumu

Norādot dažādus datus par transportlīdzekli, teritoriju, kurā plāno to lietot un vadītājiem, KASKO kalkulators norādīs saistošākos polišu piedāvājumus, kas pielāgoti tieši Tavai situācijai. KASKO kalkulators ir vienkārši saprotams ikvienam tā lietotājam, jo tas ir ļoti pārskatāms, turklāt laiks, kas vajadzīgs tā aizpildīšanai, ir vien dažas minūtes, taču iegūtā informācija ļaus izvēlēties piemērotāko polises veidu, kā arī ietaupīt. Šāda veida KASKO kalkulators atrodams iizi.lv.

Cik nozīmīga ir OCTA polise?

OCTA polise ir obligāta, un ja Tavam transportlīdzeklim tās nav, vari saņemt sodu divu soda punktu un 85 līdz 120 eiro apmērā. Savukārt, izraisot CSN ar auto, kam nav OCTA polise, zaudējumus būs jāsedz Tev. Ņemot vērā, ka OCTA polise maksā dažus desmitus eiro gadā, tās iegāde ir daudz prātīgāks solis.

Apdrošināšana katra vēlmēm – tādi ir iizi.lv pakalpojumi! Pārliecinies par to arī Tu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *