OCTA polise palīdzēs segt radušos zaudējumus

Mūsu valstī katrai automašīnai, kas pārvietojas pa ceļiem, ir nepieciešama OCTA polise. OCTA polise ir transportlīdzekļa īpašnieka obligātā civiltiesiskās atbildības  apdrošināšanas polise.

 Gadījumā, ja automašīnas šofera uzvedības dēļ būs noticis negadījums ceļu satiksmē un tā rezultātā radušies zaudējumi trešās personas īpašumam un/vai veselībai, OCTA polise palīdzēs segt radušos zaudējumus. Tāpēc OCTA polise ir nepieciešama ikviena satiksmes uz ceļiem dalībnieka drošībai, jo nodrošina trešo pušu drošību. Tāpat arī CSN ir noteikts, ka OCTA polise Latvijā ir obligāti vajadzīga ikvienai mašīnai.

LĒTĀKO CENU ĻAUS PIEMEKLĒT OCTA KALKULATORS

Kaut gan OCTA cenas būs mazas, neaizmirsti, ka labums no OCTAs ir milzīgs – tās nosegtās kompensācijas ir daudzu tūkstošu. Lai uzzinātu, kādas tieši ir OCTA cenas – palīdzēs OCTA kalkulators, kurš dos iespēju viegli salīdzināt, kurā vietā būs lētas octas un kur polises ir dārgākas nekā citviet. Vispirms atrodiet, kur internetā būs atrodams OCTA kalkukators – pēc tam ievadiet konkrētajos laukumos sava automašīnas reģistrācijas numuru un tehniskās pases numuru. Balstoties uz šiem datiem OCTA kalkulators varēs aprēķināt, kādas tieši OCTA cenas būs pie kuriem apdrošināšanas uzņēmumiem.

IZVĒLIETIES – LĒTAS OCTAS VAI POLISE AR DAUDZIEM PAPILDPAKALPOJUMIEM

Kad nesaprotat, kāda OCTA Jums vajadzīga, labs veids, kā tās pārskatīt ir OCTA kalkulators, kurš palīdz uzzināt dažādās OCTA cenas. Tomēr lētas OCTAs ne visās situācijās ir labākās OCTAs. Gadās, ka lētas OCTAs neiekļauj sevī kādu iespējams tieši Jums tiešām nepieciešamu papildu pakalpojumu. Tādēļ tad, kad OCTA kalkulators būs palīdzējis pārskatīt cenas, uzziniet precīzāk šī apdrošinātāja produktus tā mājaslapā. Svarīgi – OCTA cenas būs svārstīgas un šīs cenas varēs ietekmēt Jūsu automašīnas bonus-malus klase jeb tas vai Jūs esat bijis apzinīgs autovadītājs un neesat iekļuvis ceļu satiksmes negadījumā.

PLAŠĀK PAR OCTA – TIEŠI PIE LTAB!

Vairāk informācijas par tiem labumiem, ko sniedz OCTA polise izziniet mājaslapā www.ltab.lv. LTAB jeb Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju birojā apvieno dažādas apdrošināšnas sabiedrības, kuru piedāvājumā ir OCTA, tajā skaitā lētas OCTAs. Šeit uzzināsi arī to, uz kādu laiku OCTA polise ir aktuāla un kādas tieši būs OCTA cenas. Ieskatieties online mājaslapā www.ltab.lv un izziniet visu par civiltiesiskās atbildības obligāto apdrošināšanas polisēm!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *