OCTA polise un kalkulators

Latvijā katrai automašīnai, kas vēlas piedalīties ceļu satiksmē, būs vajadzīga OCTA polise. OCTA polise nozīmē sauszemes transportlīdzekļa īpašnieka atbildības pret trešajām pusēm apdrošināšana.

Ja transporta vadītāja izdarītā dēļ būs noticis ceļu satiksmes negadījums un radīsies kaitējums trešās personas veselībai un/vai īpašumam, OCTA polise segs radušos zaudējumus. Tāpēc OCTA polise būs nepieciešama ikviena satiksmes uz ceļiem dalībnieka drošībai, jo nodrošina trešo personu aizsardzību. Arī CSN ir noteikts, ka OCTA polise ir obligāti nepieciešama ikvienai automašīnai.

OCTA KALKULATORS PALĪDZĒS UZZINĀT LABĀKO CENU

Lai gan varbūtējais kompensācijas apjoms būs salīdzinoši ievērojams, OCTA cenas būs salīdzinoši pa kabatai ik katram auto īpašniekam. OCTA cenas atšķirās katrā uzņēmumā, tieši tāpēc, lai veiktu saprotamu salīdzinājumu derēs OCTA kalkulators. OCTA kalkulators būs atrodams dažādās mājaslapās un tas parādīs, pie kura apdrošinātāja būs lētas octas, bet kur – dārgākas. Atliks aizpildīt vajadzīgos laukumus ar informāciju par apdrošināmās mašīnas reģistrēšanas un tehniskās pases numuriem un octa kalkulators ļaus atrast šī brīža octas cenas.

LĒTAS OCTAS NEBŪS AR DAUDZIEM PAKALPOJUMIEM

Tad, kad OCTA kalkulators būs palīdzējis uzzināt OCTA cenas, Jums būs jāizdara sava izvēle par labu vienam konkrētam OCTA piedāvājumam. Galvenais ir neaizmirst, ka lētas OCTAS nebūs ar tik labu papildu pakalpojumu klāstu kā dārgākās OCTAS, ko ļaus atrast OCTA kalkulators. OCTA cenas var mainīties gan mēneša ietvaros, gan arī pēc tā, kad polises iegādātājs ir radījis kādu satiksmes negadījumu. Lētas OCTAs ir pieejamas tiem cilvēkiem, kas nav izraisījuši nevienu satiksmes negadījumu.

IZSMEĻOŠĀK PAR OCTA – PIE LTAB!

Vairāk informācijas attiecībā uz tiem labumiem, ko sniedz OCTA polise noskaidrojiet mājaslapā www.ltab.lv. LTAB jeb precīzāk Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju birojā apvieno tos apdrošināšnas uzņēmumus, kā piedāvājumā ir arī OCTA, tostarp lētas OCTAs. Pie LTAB uzzināsi to, uz kādu laika periodu OCTA ir derīga un kādas būs OCTA cenas. Ienāciet vietnē www.ltab.lv un uzziniet visu, ko vajadzēs par OCTA polisi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *