ORGANIZĒ PASĀKUMU? ĻAUJ PAR TĀ INVENTĀRU PARŪPĒTIES AKURATS.LV KOMANDAI

Pasākumu organizēšana ir laikietilpīgs un ļoti atbildīgs darbs, tāpēc ir labi vismaz tehnisko pusi uzticēt akurātiem speciālistiem. Tas ietaupīs laiku un nervus, lai nebūtu jāraizējas, ka vējš aizpūtīs teltis vai dekorācijas. Uzņēmums Akurats.lv ir pilnībā attaisnojis savu vārdu un kļuvis par vadošo telšu un pasākumu aprīkojuma iznomātāju Latvijā. Profesionāļu komanda piegādās, uzstādīs un vēlāk arī demontēs izmantoto aprīkojumu jebkurā vietā Latvijā un pat abās pārejās Baltijas valstīs – Lietuvā un Igaunijā. Uzņēmuma autoparks ļauj operatīvi nogādāt vajadzīgo pasākumu inventāru, tādēļ par precīziem piegādes laikiem klientam nebūs jāraizējas. Sortimentā gan nojumes noma un galdu noma, gan arī zvaigznes telts, bāra krēsli un citi lieliski risinājumi lieliem un maziem pasākumiem.

AKTUĀLA NOJUME VAI TELTS? IESKATIES AKURATS.LV

Jebkuras nojumes noma ir piemērots risinājums tādiem pasākumiem, kur telpas ir par šauru un nevar precīzi paredzēt, kāds būs reālais apmeklētāju skaits. Piedāvājumā dažādu izmēru un augstumu nojumes un teltis – sākot no 9 m² teltīm līdz pat 1500 m² lielām teltīm. Tās tiek izmantotas, piemēram, gadatirgos, pilsētas svētkos un festivālos. Stikla un plastikāta nojumes noma nereti tiek izmantota situācijās, kad vajadzīgs ieklāt arī grīdu. Tādi pasākumi ir, piemēram, kāzu svinības vai saviesīgas biznesa tikšanās, kad būtiska ir stabilitāte un ērtums zem kājām.

Ja svarīgi ir pievērst apkārtējo cilvēku uzmanību, tad iesakām nomāt zvaigznes telti. Zvaigznes telts ir skaistā zvaigznes formā veidota divkrāsu telts. Dzeltenā un pelēkā krāsa kontrastē un pievērš apkārtējo uzmanību gan sporta pasākumos, gan jebkurās citās svinībās. Zvaigznes telts uzstādīšana aizņems tikai piecpadsmit minūtes, bet tā spēs nosegt un pasargāt 50 kvadrātmetrus lielu platību.

PIEDĀVĀJUMĀ ARĪ GALDU NOMA UN BĀRA KRĒSLI

Aktuāla galdu noma? Pie Akurats.lv pieejama arī tā. Nav noslēpums, galdu un cita aprīkojuma iegāde tikai uz vienu pasākumu varētu būt ļoti neizdevīga, tuklāt vēlāk jārūpējas par to uzturēšanu un uzglabāšanu. Tieši tāpēc noderīga var būt galdu noma, kas dos iespēju izvēlēties konkrētajam pasākumam atbilstošus galdus. Turklāt – tādā skaitā, kāds nepieciešams.

Kad vieta sagatavota, galdi uzklāti, atliek tikai parūpēties par ērtu sēdēšanu pasākuma laikā. Par neatņemamu sastāvdaļu gan kāzās, gan dzimšanas dienas ballītēs ir kļuvuši bāra krēsli. Bāra krēsli ļauj ietaupīt vietu, ir ērti pārvietojami un stabili sēdēšanai. Vasarā palielinās arī apmeklētāju skaits kafejnīcās un restorānos. Uzņēmumam jābūt rezerves plānam, kā savietot visus klientus. Pieredze rāda, ka papildus iznomāti bāra krēsli operatīvi novērš dažādas nepatīkamas situācijas saistībā ar klientiem un viņu sēdvietām.

Lai šīs vasaras pasākumi paliktu neaizmirstami un unikāli, to organizēšanā vērts iesaistīt profesionāļus ar lielu pieredzi. Akurats.lv komanda ne vien iznomās, bet arī konsultēs un atradīs atbilstošāko aprīkojumu. Nojumes noma, zvaigznes telts, galdu noma, bāra krēsli un vēl citi risinājumi gaida Tevi pie Akurats.lv. Uzņēmums regulāri papildina piedāvāto preču un pakalpojumu klāstu, kā arī atjauno nomas inventāru, lai klientiem sniegtu pašus labākos risinājumus. Noorganizē skaistākos pasākumus kopā ar Akurats.lv!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *