ORIĢINĀLI PĀRSTEIGUMI TEPAT UZ VIETAS!

Lai iepriecinātu draugus un sev tuvos cilvēkus, nemaz nevajag daudz, tikai mazu palīdzību. Labākais palīgs dāvanu un negaidītu, bet patīkamu pārsteigumu ziņā būs DāvanuServiss.lv. Ieksaties, iegādājies un uzdāvini. Tieši tik vienkārši ir radīt smaidu kāda sejā, tieši tik vienkārši ir radīt pārsteigumu. Un tieši tā – Tavs palīgs vienmēr būs DāvanuServiss.lv.

DāvanuServiss.lv pieejamo dāvanu klāsts ir tiešām plašs un daudzveidīgs-kāzu dāvanas, dāvanas vīriešiem, sievietēm, bērniem.. Ja nezini ko uzdāvināt, kam jubilārs dod priekšroku, bet ko vēlas izmēģināt, tad uzdāvini iespēju izvēlēties Lai atrastu labāko dāvanu, tev pat nav jāiziet no mājām! Turklāt, arvien pieprasītākas ir tieši dāvanu kartes. DāvanuServiss.lv pieejamas vairāk kā 800 dažādu dāvanu, tā ir ļoti plaša dāvanu izvēle, lai ikviens varētu atrast to, ko vēlas. Jāiegaumē, ka dāvanu kartes nominālvērtība jāiztērē vienā reizē. No brīža, kad tiks saņemta dāvanu karte, jubilāram būs jāizvēlas izklaides, kas segs dāvanu kartes vērtību. Taču, ja gribi uzdāvināt dāvanu karti, taču neesi izlēmis par to, cik vērtīgu to iegādāties, vari apskatīt DāvanuServiss.lv mājas lapā esošos dāvanu komplektus.

DāvanuServiss.lv piedāvā daudz un dažādas dāvanu iespējas, ne tikai dāvanu kartes vai sagatavotus dāvanu komplektus. Šobrīd mājas lapā varēsi atrast deviņ simt dažādas dāvanas. Kā piemēram, Tu varēsi atrast vairāk kā piecpadsmit dažādas fotosesijas, kuru varēsi piemeklēt pēc iespējas piemērotāku tās saņēmējam.

Ja Tev radušies jautājumi par dāvanu saņemšanu vai izmantošanu, droši sazinies ar DāvanuServiss.lv komandu. Raksti uz info@davanuserviss.lv vai zvani – 26699899! Taču, ja vēlies uzzināt interesējošo informāciju klātienē, nāc uz DāvanuServiss.lv saliņu T/C Rīga Plaza!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *