Pārsteidz svētkos – uzdāvini piedzīvojumu!

Meklējot dāvanas, nereti vajadzīga ne tikai izdoma, bet arī liels laika patēriņš. Idejas oriģinālai dāvanai iespējams atrast arī internetā .

Aizraujoši piedāvājumi aktīvās atpūtas cienītājiem

Ja gribas iepriecināt ar kaut ko oriģinālu, laba iespēja ir uzdāvināt kādu no piedzīvojumu dāvanām. Sagādājot šādu dāvanu, pozitīvas un aizraujošas emocijas neizbēgamas! Piemēram, viena no iespējām ir aerodium. Turklāt, pastāv iespēja izvēlēties, kāda aerodium aktivitāte tieši nepieciešama. Var izvēlēties, piemēram, četru vai sešu minūšu lidojumu aerodium vēja tunelī, taču prieku var paildzināt, nodrošinot iespēju aerodium sniegtās iespējas izbaudīt vēl ilgāk!
Lidojums ar gaisa balonu arī var būt labs pārsteigums katram, kuram patīk aktīvā atpūta. Interneta dāvanu veikalu piedāvājumā lidojums ar gaisa balonu gan Latvijas, gan arī kaimiņvalsts Lietuvas piedāvājumā. Turklāt lidojums ar gaisa balonu var kļūt par lielisku kāzu dāvanu.

Vairāk uzzini- http://www.davanuserviss.lv/davanas-pa-kategorijam/aktiva-atputa-diviem

Kā pārsteigt vīrieti?

Savukārt, tiem, kuriem patīk kino, labs pārstegums būs kino dāvanu karte. Atkarībā no {konkrētā} piedāvājuma, kino dāvanu karte paredz kinoteātra apmeklējumu divatā vai kopā ar visu ģimeni. Būtiski, ka dāvanas saņēmējs var izvēlēties sev vēlamo filmu un seansa laiku. Visbiežāk kino dāvanu karte derīga vairākus mēnešus .
Nereti dāvanas atrašana vīrietim var sagādāt nopietnas problēmas. Taču ne tad, ja patur prātā – lieliskākās dāvanas vīriešiem ir piedzīvojumi! Ja vīrietim tuva aktīvā atpūta, piemērots variants ir ne tikai uzdāvināt aerodium piedzīvojumu, bet arī citas aktivitātes – piemēram, izbraucienu ar kartingiem vai motociklu. Asu izjūtu cienītājiem patiks arī lidojums ar lidmašīnu vai deltaplānu. Taču dāvanas vīriešiem var arī būt daudz mierīgākas, piemēram, masāža vai vakariņas tumsā. Piedzīvojumu dāvanas vīriešiem tiek piedāvātas plašā izvēlē – atliks tikai izvēlēties!

Pārsteidz mīļos – pasniedz skaistas dāvanas Ziemassvētkos!

Gaidot ziemu, aktuālas kļūst arī dāvanas Ziemassvētkos. Lai svētku laiks būtu mierīgāks, dāvanas Ziemassvētkos daudzi sāk meklēt jau laicīgi. Dažādas aktivitātes var būt arī labas dāvanas ziemassvētkos – piemēram, ģimene priecāsies par kopīgu fotosesiju vai piedzīvojumu parka apmeklējumu, pāris priecāsies par kopīgu viesnīcas apmeklējumu, bet tiem, kam tuva aktīvā atpūta, patiks izjāde ar zirgu vai kāds cits aizraujošs piedzīvojums.
Lieliskas dāvanas Ziemassvētkos un citos svētkos, dāvanas vīriešiem, pārsteigumi tiem, kuriem patīk aktīvā atpūta,piemēram, aerodium, kā arī neskaitāmi citi piedāvājumi – to visu var atrast piedzīvojumu dāvanu veikalos!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *