Pārtikas higiēnas kursi

WebapmācībaMinimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā ir obligāta prasība katram, kas darbojas pārtikas aprites uzņēmumā. Piemēram, šo apmācību apguve nepieciešama pavāriem, pavāru palīgiem, trauku mazgātājiem, pārdevējiem, oficiantiem , kā arī citiem .

Tie, kuriem aktuālas šīs minimālās, higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā, mēģinās atrast sev izdevīgāko apmācību variantu. Ja vēlies higiēnas prasības apgūt ērti un ātri, ieskaties Webapmaciba.lv piedāvājumā. Webapmacība sniedz normatīvajiem aktiem atbilstošas apmācības jebkurā diennakts laikā – gan latviešu, gan krievu valodās. Tādejādi pārtikas higiēna apgūstama ātri un ērti.

REĢISTRĀCIJAS NOTEIKUMI

Webapmacība piedāvā apgūt higiēnas prasības tiem, kuri ikdienā darbojas pārtikas uzņēmumā. Apmācības piemērotas pavāriem, pavāru palīgiem, trauku mazgātājiem, pārdevējiem un citiem – visiem tiem, kuriem ikdienā būtiska pārtikas higiēna.

Webapmacība piedāvā ātri un viegli iegūt minimālās higiēnas apliecību. Veic reģistrāciju un sāc mācīties kaut tūlīt! Stājoties darbā darba vietās, kur nozīmīga pārtikas higiēna, piemēram, restorānos, kafejnīcās un citviet, darbiniekam vajadzīgs sertifikāts par apgūtu apmācību.

Lai uzsāktu apmācības, reģistrējies un veic apmācību maksu interneta bankā vai ar rēķinu. Pēc maksājuma veikšanas pa e-pastu tiks nosūtītas apmācāmiem dalībai paredzētās paroles. Maksājot ar rēķinu, apmācāmo paroles tiks nosūtītas uz norādīto e-pastu 3 darba dienu laikā.

DAUDZPUSĪGAS APMĀCĪBU TĒMAS UN NODERĪGI MĀCĪBU MATERIĀLI

Lai higiēna tiktu apgūta maksimāli efektīvi, Webapmācība apmācības sastāv no trīs daļām – starptestiem, mācību materiāliem un eksāmena. Ja divdesmit procenti no eksāmena atbildēm ir pareizas, eksāmens ir nokārtots. Ja eksāmens nav nokārtots, jāpasūta jauna apmācība . Kursu laikā tiek apgūtas dažādas tēmas, piemēram, pārtikas drošība un aizsargātība, personāla higiēna, pārtikas higiēna, labas ražošanas prakse, kurā tiek ievērota pareiza higiēna un citas.

100 % GARANTIJA

Webapmācība nodrošina visiem uzņēmumiem, kuri pirmo reizi pasūta apmācību internetā, mācību maksas pilnīgu atmaksu mēneša laikā, ja apmācības neattaisno pasūtītāja cerības.

Ja konstatēsi, ka apmācības nav Tev atbilstošas, ne vēlāk kā 10 dienu laikā pēc apmācību pasūtīšanas sazinies ar webapmaciba.lv. Vēstulē jānorāda firmas nosaukums, apmācību pasūtīšanas datums, apmācāmā vārds un uzvārds, kā arī lietotāja vārds. Jāpaskaidro arī tas, kāpēc  apmācība neapmierina. Ja skaidrojums būs saprotams un atbilstošs, Webapmācības atmaksās par mācībām samaksāto naudu.

Ja vajadzīgs apgūt minimālās higiēnas prasības uzņēmumā, Webapmacības būs piemērota izvēle. Pārtikas higiēna ir būtiska daudzās iestādēs – uzkrāj zināšanas par to modernā veidā, izvēlies Webapmacibas.lv. Webapmācības – labs variants tiem, kuriem sertifikāts par to, ka apgūtas minimālās higiēnas prasības uzņēmumā, nepieciešams steidzami. Kopā ar Webapmacibas.lv pārtikas higiēna apgūstama vien dažu stundu laikā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *