Patēriņa kredīti – risinājums paredzētu tēriņu gadījumā

Ātros kredītus cilvēki visbiežāk izvēlas brīžos, kad finansiāla palīdzība vajadzīga uzreiz, nevarot kavēties kamēr viņu pieteikumu apstiprinās pārējie aizdevēji. Savukārt citu patēriņa kredītu piešķiršanas sistēma prasa mazliet vairāk laika, bet tie var būt pārdomātāki. Kas ir patēriņa kredīts? Patēriņa kredīts ir labs risinājums, ja paredzat vērā ņemamu pirkumu, piemēram, gribat nopirkt labāku datoru. Patēriņa kredīts tiek piedāvāts izdevīgāks, kā ātrie kredītu veidi, paredzot ne tik augstus aizdevuma maksājumus, tomēr, pārsvarā gadījumu, to nosaka pats kredītdevējs.

Noteikts naudas kredīts konkrēta pirkuma veikšanai jeb patēriņa kredīts ir lieliska izeja, ja plānojat veikt lielāku pirkumu. Lai iegādātos plānoto parasti ir divas potenciālās iespējas risinājumam – krāt vai noformēt aizdevumu. Sakrāšana visbiežāk ir pārāk ilga, un mirklī, kad visbeidzot būs palaimējies sakrāt prasīto naudas summu, ne katru reizi varam garantēt, ka sencerētais pirkums mūs (vēl arvien|joprojām} gaidīs. Tādēļ daudzi no mums dod priekšroku otrai iespējai – negaidīt un uzreiz nopirkt kāroto, iegūstot nepieciešamo summu no kāda no aizdevējiem. Šim risinājumam šobrīd tirgū tiek piedāvāti patēriņa kredīti internetā.

Ne allažs ātrie kredīti Latvijā ir pirmā alternatīva finanšu grūtībās, tā vietā varam izvēlēties arī banku un citu kredītdevēju piedāvātos aizdevumus. Patēriņa kredīti varbūt netiks noslēgti piecās minūtes, bet būs pārdomātāki, pielāgotāki un lētāki. Pietam, patēriņa kredīta gadījumos, atšķirīgi no ātrajiem kredītiem, tiek izsniegtas daudz apjomīgākas aizdevuma summas, kas ir īpaši noteicoši, ja ieplānots liels pirkums. Tāpat šim aizdevuma veidam ir iespējami salīdzinoši garāki atmaksas termiņi, nosakot kredīta atdošanu pat 60 mēnešu laikā, ko nepiedāvā pat izdevīgākie ātrie kredīti.

Daudzu kredītdevēju programmās tiek piedāvāts gan patēriņa kredīts privātpersonām, gan uzņēmējiem, un, citos gadījumos, ja spējat uzrādīt stabilus ieņēmumus, var tikt noslēgti arī patēriņa kredīti ar sliktu kredītvēsturi. Mazāk pieejami ir paterina krediti bez darba vietas, jo cita veida ieņēmumi var būt neregulāri, un nevar nodrošināt, ka spēsiet segt maksājumus ilgākā periodā. Šajos gadījumos izšķiroša nozīme ir tam, kā, ņemot vērā visus saistības, Jūsu finansiālo situāciju novērtē patēriņa kredīta kalkulators, kas izanalizē gan Jūsu ieņēmumu plūsmu, gan izdevumus.