SPA DĀVANU KARTE IR PIEMĒROTA GAN KĀZĀM, GAN JUBILEJĀM

Tikai 15 kilometrus no Rīgas sirds ir iekārtota viesnīca Baltvilla, kā sortimentā ir ne tikai mūsdienīga viesnīca, bet arī izsmalcināts restorāns, konferenču zāle un SPA piedāvājumi (pieejama arī SPA dāvanu karte). Viesnīca piedāvā opciju arī organizēt dažādus seminārus un lielas konferences. Daudz iespēju darba un atpūtas nodrošināšanai!

 

SPA DĀVANU KARTE PATIKS VISIEM

Vēlaties iepriecināt sev tuvu cilvēku dzimšanas dienā vai kādā īpašā notikumā? SPA dāvanu karte ir lieliska opcija, ko novērtēs gan sievietes, gan arī kungi. SPA dāvanu karte ir piemērota arī pāriem, tādēļ to var pasniegt kāzās, kāzu jubilejās vai vienkārši uzdāvināt savai otrai pusītei, lai abi baudītu relaksācijas pilnas brīvdiena

 

BALTVILLA PIEDĀVĀ ARĪ SPA DIVIEM

Tad, ja nepieciešams atkopties no sadzīves steigas, stresa darbā vai vienkārši atjaunot enerģiju, būs noderīgas iedvesmojošas un ārstnieciskas SPA procedūras. Baltvilla SPA ir ļoti piemērots arī pāriem. Baltvilla SPA salonā ir iespēja izbaudīt rituālu procedūras. Vai varat iedomāties, cik labi jutīsities pēc masāžas? Jā, ķermenis būs atslābinājies, raizes pazudušas, bt garastāvoklis uzlabojies par visiem simts procentiem. SPA biļetes un SPA dāvanu karte ir pieejama Baltvilla mājaslapā.

 

Pēc procedūrām dodieties uz restorānu nogaršot šefpavāra pagatavotos ēdienus. Siltā laikā izvēlaties galdiņu uz terases, lai sajustu priežu patīkamo smaržu un enerģiju.

 

RESTORĀNS UN TĀ GASTRONOMISKIE PIEDZĪVOJUMI BŪS PATĪKAMS PĀRSTEIGUMS

Pēc tam, kad būsit izbaudījuši SPA diviem, Jums noteikti jāapmeklē restorāns, kurā Jūs varēsiet ieturēt maltīti. Baltvilla restorāns Jūs spēs pārsteigt ar garšīgām maltītēm no vienmēr svaigiem pārtikas produktiem. Viesnīcas restorāns ir atšķirīgs arī pateicoties tam, ka restorāns strādā draudzīga pavāra uzraudzībā, kurš garantē, ka restorāns spēj nepārtraukti sniegt oriģinālas, augstas kvalitātes maltītes.

 

VISS VAJADZĪGAIS KONFERENCĒM

Viesnīca Baltvilla kompleksā atrodas arī konferenču zāle, kas ir lieliska vieta, kur rīkot gan lokāla, gan starptautiska mēroga seminārus, jo viesnīca ir pie VIA Baltika autoceļa. Varat organizēt seminārus nelielai apmeklētāju grupai, kā arī personām līdz pat 100 cilvēkiem.

 

Baudiet atpūtu ģimenes lokā vai organizējiet pasākumus darba vajadzībām!