Sveikt jubilāru vairs nav laikietilpīgi kopā ar Davanuserviss.lv

escape roomDzimšanas dienas, valsts svētki, kāzu gadadienas un vēl tūkstoš iemeslu iepriecināt kādu cilvēku ar patīkamu pārsteigumu. Ko iesākt, kad visas Jūsu idejas ir izsmeltas? Atbilde nav tālu jāmeklē – dāvanu kartes. It īpaši, jo dāvanu kartes mūsdienās ir iespējams iegādāties ne tikai, ierodoties klātienē, bet arī internetā. Turklāt šim iemeslam ir izveidota arī īpaša vietne, kur Jūs atradīsiet teicamas dāvanu kartes un idejas priekšdienām. Jūsu sapratnei par to, cik dažādas dāvanu kartes pastāv, zemāk ir aprakstīti 3 diezgan dažādi piemēri – dekupāžas kursi, Escape Room un tetovēšana. Lasiet tālāk un varbūt drīz arī Jūsu draugu roku rotās skaists tetovējums!

JAUTRI UN INTELEKTUĀLI UZDEVUMI JUMS UN JŪSU JUBILĀRIEM!

                Iztēlojieties filmas “Zāģis” fragmentus! Atcerieties tās drūmās telpas, no kurām iespējams izkļūt tikai pašiem atjautīgākajiem? Escape Room Latvijā ir aizraujošs pakalpojums, kas piedāvā iejusties tamlīdzīgās – bailīgās un interesantās vidēs. Escape Room ir paradzēta divu līdz četru cilvēku komandai, kas, saliekot galvas kopā, centīsies atrisināt visas mīklas un uzdevumus. Ja Jūsu draugi vēlas jautri pavadīt laiku, Escape Room būs ideāla dāvana viņiem!

TINTE + PROFESIONĀĻA SPĒJAS = ROTĀJUMS UZ ĀDAS

                Tetovējums – tā ir māksla un uzdrīkstēšanās. Jebkurā gadījumā tetovējums ir skaistuma dāvana kā sievietēm, tā vīriešiem. Pirms tetovēšana tiek dāvināta citam cilvēkam, ir vērts paturēt prātā, ka:

Lai arī tetovēšana ir iespējama arī mājas apstākļos, tomēr tetovējums izdosies augstākas kvalitātes tieši oficiālā iestādē, kur tetovēšana ir profesionāla nodarbe nevis hobijs. Turklāt tetovēšana salonā būs drošāka, jo tur jebkurš tetovējums tiek zīmēts, izmantojot sterilizētus instrumentus un jaunus materiālus.

Tetovēšana ir atļauta tikai pilngadīgām personām, vai arī jauniešiem, kas sanieguši 16 gadu briedumu un tetovējums tiek akceptēts arī no vecāku puses. Tetovēšana cilvēkiem līdz 16 gadu vecumam ir nelikumīga.

Lai tetovēšana izrādītos par veiksmīgu dāvanu, ir vēlams painteresēties, vai tetovējums ir tas, ko jubilārs kāro.

Tetovēšana būs to vērta, ja tetovējums atspoguļos kādas jubilāra vērtības. Iespējams, variet viņam vai viņai papildus ieteikt kādu labu ideju, lai tetovējums patiktu visu mūžu?

IEMĀCIETIES GAUMĪGI APSTRĀDĀT PRIEKŠMETUS TIKAI TRĪS STUNDU LAIKĀ!

                Ja Jums ir nepieciešamība sagādāt dāvanu kādam jaunietiem un tetovēšana nav tas, ko meklājat, varbūt kādi noderīgi kursi būs tieši laikā! Kā viens variants gan skaistuma mīlētājiem ir dekupāžas kursi. Dekupāžas kursi Rīgā iemācīs, kā skaisti apgleznot stikla, koka un keramikas lietas, izmantojot dažādus materiālus. Dekupāžas kursi visvairāk pulcē un priecē tieši jaunās māmiņas un pusaudžu vecuma meitenes.

IK DIENAS IZDEVĪGI PIEDĀVĀJUMI UN JAUTRAS IDEJAS!

                Dāvanu kartes ir uzņēmuma DāvanuServiss.lv specialitāte. Gan tetovējums, gan Escape Room pārbaudījumi, gan dekupāžas kursi ir ērti nosūtāmas dāvanas Jūsu tuvajiem gaviļniekiem! Dodieties uz www.davanuserviss.lv un izvēlieties kādu no vairāk nekā tūkstots dāvanu idejām!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *