SVEŠVALODA – IEGULDĪJUMS NĀKOTNĒ

Cik bieži diennaktī Jūs saskaraties ar svešvalodu? Ja strādājat starptautiskā vidē, esat students, regulāri skatāties ārzemju televīzijas kanālus vai filmas, tad svešvalodai Jūsu dzīvē ir būtiska nozīme. Lai svešvalodas uztveršana un komunikācija tajā norisinātos bez misēkļiem, par palīgu var kļūt starptautiskais valodu uzņēmums “Skrivanek Baltic”, kuram ir vairāk nekā 20 gadu ilga pieredze. Iepazīstieties ar dažiem no uzņēmuma pakalpojumiem!
TULKOJUMU BIROJS, KAS STRĀDĀ 110 PASAULES VALODĀS
Loģistika, autobūve, jurisprudence, nekustamie īpašumi, mežsaimniecība, sociālo tīklu teksti… Tulkojumu birojs “Skrivanek Baltic” spēj iztulkot visdažādākos tekstus, jo pazīst šīs jomas. Kā tas ir iespējams? Uzņēmuma komandas dalībnieki ir ne tikai profesionāli tulki, tulkotāji, korektori un redaktori, bet arī ieguvuši izglītību vai praktisko pieredzi citās specializācijās. Tulkojumu birojs veic dažādus rakstiskos un mutiskos tulkojumus, cita starpā secīgo un sinhrono tulkošanu, tulkošanu zīmju valodā, tulkošanu pa telefonu, filmu dublēšanu. Lai nodrošinātu izcilu pakalpojuma kvalitāti, tulkojumu birojs katru tulkojumu apstrādā atbilstoši gadu gaitā pilnveidotai projektu vadības shēmai, kuras ietvaros ir ne vien tulkošana, bet arī tulkojuma pārbaude, kvalitātes kontrole, korektūra, atsauksmju iegūšana no klienta.
ANGĻU VALODAS KURSI AR INDIVIDUĀLU PIEEJU
Vai zinājāt, ka angļu valoda ir viena no trīs pasaulē lielākajām valodām? Nav pārsteigums, ka cilvēki dažādos vecumos apņēmušies to apgūt augstvērtīgā līmenī pie kompetentiem pedagogiem. “Skrivanek Baltic” angļu valodas kursi piemēroti gan pieaugušajiem, gan bērniem un pusaudžiem. Lai apmācības būtu pieejamas ikvienam piemērotā laikā un veidā, angļu valodas kursi tiek organizēti grupu un individuālajās nodarbībās, attālināti (E-mācību programma) un arī ārzemēs, atrodoties starp cilvēkiem, kuriem angļu valoda ir dzimtā. Savukārt īpašs piedāvājums ir zinātkāriem bērniem, kuri ir gatavi veltīt savu no skolas brīvo laiku aizraujošām aktivitātēm.
JAUTRĪBA UN PIEDZĪVOJUMI – TĀS IR BĒRNU NOMETNES
Veids, kā svešvalodas tiek pasniegtas bērnu nometnes laikā, ir atšķirīgs no skolā ierastā. Bērnu valodas zināšanas tiek pilnveidotas ar tematisku aktivitāšu palīdzību konkrētai interešu grupai, piemēram, bērnu nometnes anime, manga un pokemonu faniem vai ģeogrāfijas entuziastiem. “Skrivanek Baltic” gādā, lai bērniem būtu iespēja komunicēt ar ārzemju pasniedzējiem, kuru dzimtā valoda ir tā, ko bērns izvēlējies iemācīties. Tas palīdz labāk saklausīt, pareizāk izrunāt vārdus un teikumus un atraisīties sarunai. Mājaslapā www.bernunometnes.lv uzziniet, kādas bērnu nometnes ieplānotas tuvākajā laikā!
KONFERENČU TULKOŠANA ARĪ INTERNETĀ
Vai esat piedalījies sanāksmē, kuru apmeklē cilvēki ar dažādu valodu zināšanu līmeni un ir nepieciešams tulks? Lai komunikāciju padarītu vieglāku, “Skrivanek Baltic” pakalpojumu vidū ir konferenču tulkošana, ko veic pieredzējuši tulki. Konferenču tulkošana ir cieši saistīta ar organizatoriskiem pienākumiem, tāpēc uzņēmums korporatīvajiem klientiem piedāvā arī tehnisko tulkošanas aprīkojumu, konsultācijas, materiālu maketēšanu un druku. Konferenču tulkošana ir iespējama arī virtuālajā vidē – interneta vietnē “Skype”.
Svešvalodu studijām nav vecuma ierobežojuma. Izaiciniet sevi sākt mācīties tās valsts valodu, uz kuru vēlaties doties ceļojumā! “Skrivanek Baltic” Jums palīdzēs!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *