Teipings dažādu traumu ārstēšanai

Ja vēlaties, lai viesnīcā iespējams ne tikai pārlaist nakti, bet arī gardi paēst un izbaudīt vairāku veidu patīkamas procedūras, piemēram, SPA, Baltvilla ir atbilstošākā opcija!

Teipings mūsu platuma grādos ir zināma salīdzinoši neilgu laika brīdi, taču tas nemaina to, ka teipošana ir viens no labākajiem veidiem, kā tikt galā gan ar muskuļu, gan kaulu sasitumiem un traumām. Daudziem šķiet, ka teipošana tiek izmantota vien sportistu aprūpē, taču šis uzskats nav pamatots, jo teipošana ir piemērota ikvienam cilvēkam neatkarīgi no profesijas. Teipošana pieejama arī Baltvillā, kur attiecīgo procedūru veic zinoši fizioterapeiti, tādējādi nodrošinot, ka teipošana tiks paveikta profesionāli.

GARDUS ĒDIENUS GAN NO ITĀĻU, GAN LATVIJAS VIRTUVES GATAVO RESTORĀNS BALTVILLA

Restorāns Baltvilla spēj pārsteigt ne tikai ar garšīgiem ēdieniem, bet arī lielisku atmosfēru un vilinošām cenām. Restorāns Baltvilla atrodas 15 kilometru attālumā no Rīgas, kas palīdz izvairīties no pilsētas kņadas, kā arī restorāns Baltvilla palīdz izjust ezera klātesamību, veroties pa tā plašajiem logiem. Papildus minētajam, restorāns Baltvilla sniedz iespēju tajā organizēt dažāda veida pasākumus – kāzas, banketus, jubilejas u.c. – te pieejams viss, kas nepieciešams svētku norisei!

VEIKSMĪGA KONFERENCE NAV IESPĒJAMA BEZ PIEMĒROTAS KONFERENČU TELPAS

Konferenču telpas ir viena no sastāvdaļām, kas būtiski ietekmē konferences norisi. Kad vēlaties, lai Jūsu konferencē viss notiktu profesionāli un kvalitatīvi, Jums noderēs Balttvillas konferenču telpas! Baltvillā ir trīs konferenču telpas, kuras ir atšķirīgas pēc ietilpības un kas ir iekārtojamas pēc katra klienta prasībām – lekcijām, svētkiem, apmācībām, apaļā galda diskusijām u.c. variantos. Bet pēc tam, kad konferenču telpas atstātas un konference beigusies, dalībnieki var nakšņot kādā no ērtajiem numuriņiem.

ĪPAŠU BAUDĪJUMU SNIEDZ SPA VIESNĪCA

SPA viesnīca piedāvā patīkamu relaksāciju masāžas formā. Varat izvēlēties aromātisko masāžu, masāžu stresa samazināšanai, klasisko masāžu, kā arī citus masāžu veidus. SPA viesnīca tās apmeklētājiem piedāvā arī dažāda veida SPA rituālus, turklāt, ņemot vērā, ka tepat blakus ir arī viesnīca un restorāns, pēc tam, kad SPA viesnīca apmeklēta, varat turpināt relaksāciju numuriņā vai arī nobaudīt kādu gardu ēdienu vai dzērienu mājīgajā restorānā.

SPORTA CENTRS IR LIELISKS VEIDS, KĀ UZTURĒT FIZISKO FORMU

Daudzveidīgas un interesantas nodarbības gan grupā, gan individuāli, kā arī trenažieru zāle ar modernākajiem trenažieriem; nepieciešamības gadījumā arī teipošana – to visu sevī ietver sporta centrs, kas atrodams Baltvillā. Šis sporta centrs nosaukto iemeslu dēļ paliek arvien populārāks – tas apkopo lielisku atmosfēru ar visu vajadzīgo kvalitatīvam treniņam. Tādēļ, ja gribat patīkamus treniņu apstākļus, Baltvillas sporta centrs ir tieši tas, kas vajadzīgs.

Vēlaties atpūsties mierīgi un kvalitatīvi? Izmantojiet Baltvillas sniegtās iespējas jau tūlīt!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *