Ugundrošība ir būtiska ikvienā uzņēmumā.

ugunsdrošības auditsUgundrošība ir ļoti būtisks faktors ikvienā uzņēmumā. Par to efektīvi parūpēties palīdz profesionāļi – FN-Serviss. Tas ir uzņēmums, kā piedāvājumā dažāda veida ugunsdrošības pakalpojumi, piemēram, ugunsdrošības audits un ugunsdzēsības inventārs. Rūpēties par drošību palīdzēs dažādi ugunsdrošības pakalpojumi – ne tikai ugunsdzēsības inventārs un ugunsdrošības audits, bet arī dažāda veida signalizācijas.

Lai spētu noteikt, kādi ugunsdrošības pakalpojumi vajadzīgi konkrētajam uzņēmumam, vajadzīgs ugunsdrošības audits. Ja to uzticēsi FN-Serviss komandai, saņemsi plašu pakalpojumu klāstu. Ugundrošības audits ietver, piemēram, objekta apsekošanu, ugunsdrošības inventāra atbilstības noteikšanu, ugunsdrošības dokomentācijas atbilstības pārbaudi, objekta atbilstības noteikšanu atbilstoši MK prasībām , kā arī dažādas citas darbības.

Uzzini vairāk- http://fnserviss.lv/objekta-ugunsdrosibas-audits/!

NEPIECIEŠAMS UGUNSDZĒSĪBAS INVENTĀRS? IESKATIES FN-SERVISS PIEDĀVĀJUMĀ

Kad veikts ugunsdrošības audits, tiek noteikts atbilstošākais ugunsdzēsības inventārs. FN-Serviss izvērtē gan to, kāds ir esošais ugunsdzēsības inventārs, gan arī iesaka, kāds ugunsdzēsības inventārs, piemēram, ugunsdzēsības aparāts, nepieciešams. Klientu ērtībām FN-Serviss Latvijā izveidojis plašāko ugunsdzēsības aparātu apkalpošanas tīklu, kas var nodrošināt konkurētspējīgas cenas, bezmaksas transporta pakalpojumus ,kā arī vienmēr pieejamu, augstas kvalitātes pakalpojumu visā Latvijas teritorijā.

FN-Serviss sortimentā dažāda veida ugunsdrošības sistēmas, tātad sortimentā ne vien jau ierastie ugunsdzēšamie aparāti. Piemēram, tiek piedāvāta automātiskā dzesēšanas sistēma, kurā tiek izmantota ogļskābā gāze. Nosmakšanas riska dēļ šī sistēma būs noderīga telpās, kurās ilgtoši neuzturas cilvēki – piemēram, arhīva telpās, noliktavu telpās un citviet. Ogļskābā gāze ir  inertā gāze bez smaržas. Lietošanas laikā netiek radīti materiālie bojājumi (pretstatā ūdenim vai sausajam pulverim, kuri var nodarīt nopietnus bojājumus aprīkojumam), tas ir drošs līdzeklis lielākajai materiālu daļai, nav bīstams ēdienam, nerūsē un nevada strāvu. Ogļskābā gāze izgaist dažu sekunžu laikā pēc ugunsdzēsības procesa un neatstāj nekādas pēdas.

GRIBI UZZINĀT VAIRĀK PAR DROŠĪBAS JAUTĀJUMIEM? MĀCIES AKREDITĒTĀ MĀCĪBCENTRĀ

FN-Serviss piedāvājumā arī dažāda veida signalizācijas – piemēram, automātiskā ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācija. Šīs signalizācijas iedalās Konvencionālajās (analogajās) ugunsdzēsības signalizācijas sistēmās un Adrešu ugunsdzēsības signalizācijas sistēmās. Konvencionālās (analogās) ugunsdzēsības signalizācijas sistēmas rekomendē uzstādīt nelielos objektos, kur nav jāuzstāda liels skaits ugunsdzēsības signalizācijas detektoru. Adrešu ugunsdzēsības signalizācijas sistēmas ieteicams uzstādīt tur, kur jāuzstāda liels skaits ugunsdzēsības signalizācijas detektoru vai ir svarīga paaugstināta drošība. Adrešu ugunsdzēsības signalizācijas pamatprincips ir, ka ikvienam ugunsdzēsības signalizācijas detektoram tiek izsniegta konkrēta adrese (Piemēram: detektors 001 – telpa 15), kas ļauj ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas kontrolpanelim ugunsgrēka vai bojājuma gadījumā identificēt precīzi ugunsgrēka vai bojājuma vietu.

Vēl viena FN-Serviss darbības joma – akreditēts mācībcentrs. Akreditēts mācībcentrs ”Drošība” ir apvienojis šo nozaru spēcīgākos speciālistus, lai visiem izglītojamiem sniegtu labākās zināšanas. To, ka Akreditēts mācībcentrs “Drošība” ir profesionāls, apliecina tas, ka tas ir piedalījies profesionālās pilnveides programmas “Ugunsdrošība un aizsardzība” izstrādē, kā arī izstrādājis un licencējis profesionālās pilnveides programmu „Civilā drošība un aizsardzība”.

Ja nepieciešami efektīvi ugunsdrošības pakalpojumi, piemēram, ugunsdrošības audits, apskati FN-Serviss piedāvājumu. Tur arī akreditēts mācībcentrs, kas nodrošina apmācības drošības jautājumos. Uzņēmuma pakalpojumu klāstā arī vides aizsardzības un darba drošības pasākumi. Kopā ar FN-Serviss droša vide lielos un mazos uzņēmumos!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *