Vajadzīgs pasākumu aprīkojuma serviss? Neaizmirsti pāris padomus

 

pasākumu aprīkojuma servissIt visiem pieredzējušiem svētku plānotājiem ir labi saprotams, cik labs ir profesionāls pasākumu aprīkojuma serviss. Ja sarīkojums notiek ārā, tādā gadījumā īpaši noderīga mūsu platuma grādu laika apstākļos būs telšu noma pasākumiem Ko ņemt vērā, to izvēloties?

Telšu noma pasākumiem – gan lielākiem, gan mazākiem

Teltis pasākumiem atrodamas visādās variācijās, tādēļ telts īre jebkurā gadījumā jāsāk ar
izpratni par to, kas tad tieši vajadzīgs. Nereti telšu īre nepieciešama tik vien papildu drošībai no lietus un lielākoties svētki ir plānots ārpus telts. Tādā gadījumā noderēs zvaigznes tipa teltis vai arī dažu mazu telšu īre. Taču vajadzīgā telts platība jāaprēķina precīzāk tad, kad nepieciešamas teltis pasākumiem, kas pilnā apmērā norisinās zem telts.

Dažu mazāku vai vienas lielas telts īre?

Nākamā lieta, ko būtu jāskatās pirms ir pasūtīta telts īre, ir telts izmēri un formas. Labs pasākumu aprīkojuma serviss dos iespēju atrast pašu labāko komplektāciju, piedāvājot, piemēram, radīt Jums nepieciešamo lielumu, apvienojot dažas teltis vienu ar otru.

Labs pasākumu aprīkojuma serviss nodrošina arī telts piegādi, montāžu un demontāžu

Tad, kad būsit pasūtījis Jums vajadzīgās teltis pasākumiem, vajadzēs padomāt arī par telšu uzstādīšanu. Viennozīmīgi ērtāk būtu, ja telšu īre būtu pasūtīta kopā ar atvešanu un uzstādīšanu – turklāt tā arī būsiet drošs, ka teltis saliks profesionāļi, kuriem telšu noma pasākumiem ir ierasta lieta.

Piedāvājumā ir tāpat arī citi pakalpojumi

Ja būsiet pasūtījis teltis no pieredzējušiem uzņēmumiem, Jūs varēsiet būt pārliecināti, ka telšu īre nebūs svinību organizēšanai noderīgais serviss, kuru piedāvās uzņēmums. Tādējādi telts īre lieliski saderēs kopā ar tādiem servisiem kā piemēram, galdu, grīdas vai krēslu īri. Ieskatietes plašājā piedāvumā un pasūtiet visu, kas vajadzīgs, lai svētki patiešām izdotos.
Izvēlieties drošu un uzticamu servisu – tad varēsiet būt mierīgs, par to, ka sameklēsiet tieši Jums noderīgo telšu aprīkojumu tieši Jūsu notikumam. Labs pasākumu aprīkojuma serviss sniegs arī vērtīgus padomus par labākajiem risinājumiem!