Valodu apmācība iesācējiem un profesionāļiem- NH.lv!

valodu kursiPēc aktuālajiem darba tirgus pētījumiem, uzņēmēji augstu novērtē svešvalodu zināšanas un skaidro, ka angļu valoda bērniem būtu jāmāca no 3-4 gadu vecuma. Tāpat tiek uzsvērts, ka īpaša uzmanība jāpievērš svešvalodu mācīšanās procesam, jo pēc tam pastāv divi risinājumi: valodu kursi vai specialitātes angļu valodas kursi .

Līdz ar to mūžizglītība jāuztver kā iespēja paplašināt  zināšanu un prasmju apvāršņus. Par to arī iestājas mācību centrs New Horizons, kas nodrošina valodu mācīšanas un mācīšanās procesu dažādās vecuma grupās. Mācību centrs New Horizons kopš 2007.gada īsteno šādas apmācību programmas: nespecializētie angļu valodas kursi, 15 dažādu valodu specializēti kursi visiem un angļu valoda bērniem.

Uzzini vairāk par kursiem- http://www.nh.lv/kursi!

MĀCIETIES ANGĻU VALODU NO PAŠIEM PAMATIEM VAI NOSTIPRINIET JŪSU PAŠREIZĒJĀS ZINĀŠANAS

Mācību centrs New Horizons rada iespējas ikvienam, iegūt vai paplašināt zināšanas, mācoties 3 programmas: valodu kursi elektroniskā veidā, angļu valodas kursi jauniešiem un angļu valoda bērniem no 4. Lai arī kāda veida noteikti valodu kursi, angļu valodas kursi vai  angļu valoda bērniem ir vajadzīgi, ikviens mācību centrs, arī New Horizons, vec realizēšanu dažādos līmeņos:

  • Pamata līmenis – tiek veidota zināšanu pamats un psiholoģiskie šķērši svešvalodas lietošanā;
  • Vidējais līmenis – tiek nostiprinātas zināšanas un prasmes, par pamatu izmantojot plašāku vārdu krājumu, augstākas grūtības pakāpes uzdevumus;
  • Profesionāļu līmenis – pilnīga svešvalodas pielietošana, spējot teorētiski un praktiski pareizi lietot teikumus un gramatiku.

MĒRĶTIECĪGS MĀCĪŠANAS UN MĀCĪŠANĀS DARBS VEICINA VALODAS PRASMJU IZPRATNI

Angļu valodas kursi – lieliska izvēle, ja nepieciešams paaugstināt konkurētspēju, savukārt citu valodu, piemēram, ivrita, vjetnamiešu vai ķīniešu valodu kursi paplašinās iespējas ceļojumu laikā runāt ar vietējiem iedzīvotājiem. Tāpat jāuzver rūpes par pašiem mazākajiem, jo angļu valoda bērniem ir ļoti svarīga gan vienkāršas komunikācijas, gan kultūras mantojuma izzināšanas jomās. No 2007.gada Latvijā valodu apmācību kursus organizē mācību centrs New Horizons, kas realizē profesionālās pilnveides gan strādājošajiem, gan bezdarbniekiem. New Horizons ir laba risinājums, jo izglītošana tiek īstenota, izmantojot specifisku pieeju, piemēram:

  • Angļu valodas kursi ar īpašiem valodas lietojuma treniņiem;
  • 15 dažādu valodu kursi ar plašu ieskatu to kultūrā;
  • Angļu valoda bērniem – izmantojot spēles un rotaļas apgūst svešvalodu.

Mācību centrs New Horizons būs labākā izvēle, jo tajā tiek īstenotas mācību programmas, ņemot vērā augstākās kvalitātes standartus, kā arī valoda tiek apgūta mērķtiecīgi.

Paaugstiniet savas svešvalodu kompetences! Apmeklējiet New Horizons mājas lapu www.nh.lv un piesakieties jau tagad!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *