Vivus.lv ilgtermiņa aizdevumi

images (5)Vivus.lv piedāvā iespēju saņemt ātros īstermiņa un ilgtermiņa aizdevumus no 50 līdz 1500 eiro uz laiku no 1 līdz 24 mēnešiem. Uzņēmums uzsver savu vēlmi veidot pozitīvu, ilglaicīgu sadarbību ar saviem klientiem. Uzņēmums ir Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas biedrs. Uzņēmuma darbības pamatā ir godīga biznesa prakse un ētikas principi.

Vivus.lv ir 4finance grupas zīmols. Šīs grupas uzņēmumi 5 gadu laikā ir izsnieguši 3,5 miljonus aizdevumu 12 valstīs. Klienti tiek apkalpoti katru dienu no 7:00 līdz23:00. uzņēmums saviem klientiem piedāvā individuālu pieeju, atsaucīgu un pretimnākošu klientu apkalpošanu. Tiek rīkotas akcijas, loterijas, dažādi īpašie piedāvājumi jaunajiem un esošajiem klientiem. Uzņēmums sadarbojas ar labdarības iestādēm, rīko un atbalsta sporta un izklaides pasākumus. 2015. gadā visiem Vivus.lv klientiem bija iespēja piedalīties MTB maratonā ar 25% atlaidi. 2015. gadā veiktais SKDS pētījums atklāja, ka Vivus.lv ir Nr. 1 aizdevējs starp ilgtermiņa, nebanku aizdevējiem Latvijā.

Lai saņemtu ātro aizdevumu ir jāizpilda trīs, vienkārši, soļi. Jāveic reģistrācija uzņēmuma mājas lapā, jāapstiprina profils un bankas konts veicot 1 centa pārskaitījumu, jāsaņem izvēlēta naudas summa. Aizdevumu iespējams saņemt 10 minūšu laikā pēc pieteikuma iesniegšanas. Cik ilgā laikā nauda nonāks jūsu konā ir atkarīgs no jūsu lietotās bankas. Lai saņemtu aizdevumu jums ir jābūt vecumā no 20 līdz 75 gadiem, bez kavētiem maksājumiem citās iestādēs, bez pārkāptām parādsaistībām, ar pastāvīgiem ienākumiem kā arī jums ir bankas konts kādā no Latvijas bankām un mobilais telefons, un e-pasts. Atkarībā no izvēlēta aizdevuma summas un termiņa, jums var būt nepieciešams iesniegt, piemēram, konta izrakstu.

Aizdevuma apjoms tiek noteikts katram klientam individuāli. Pēc veiksmīgi atmaksāta pirmā aizdevuma, tiks izvērtēta iespēja palielināt jūsu kredītlimitu. Saņemto aizdevumu, jums ir iespēja to papildināt, ja esat paņēmis summu, kas ir mazāka par jūsu limitu, vai esat veicis daļēju aizdevuma apmaksu. Uzņēmums piedāvā arī iespēju saņemt īstermiņa aizdevumus. Aizdevuma summa tiek noteikta izvērtējot jūsu kredītvēsturi un jūsu maksātspēju. Mazāka apjoma aizdevumus uz laiku līdz 30 dienām.

Biežākais aizdevuma atteikuma iemesls ir negatīva atbilde no parādnieku reģistra.

Lai rūpētos par savu klientu drošību un sirdsmieru, uzņēmums piedāvā aizdevuma apdrošināšanu. Aizņemoties uz laiku no 4 mēnešiem, jūs saņemsiet bezmaksas apdrošināšanu savam aizdevumam. Apdrošināšana ir sadarbībā ar AAS “BALTA”. Apdrošinātie riski ir nāve un invaliditāte nelaimes gadījuma rezultātā. Apdrošināšana ir spēkā līdz aizdevuma apmaksai. Ja aizdevums tiek segts priekšlaicīgi, apdrošināšanas periods beidzas līdz ar aizdevumu. SIA “VIVUS” aizdevuma apdrošināšanai netiek piemērots pašrisks.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *